Horoskopy

Horoskop na dnešek – neděle 6.8.2023. Blíženci si uvědomí, že partnera nepotřebují, pro Lvi je ideální čas na lásku

Horoskop na dnešek – neděle 6.8.2023. Blíženci si uvědomí, že partnera nepotřebují, pro Lvi je ideální čas na lásku

Beran

Zadaní mohou pociťovat problémy související s prací. To může ovlivnit váš vztah. Je třeba naučit se oddělovat kariéru a rodinný život. Svobodní si budou dobře rozumět se Lvy. Vaše šťastná čísla jsou 12, 39, 55. Vaše šťastná barva je bílá. V zaměstnání se můžete dostat do situace, kde se budete muset rozhodovat, zda jít s proudem, nebo zůstat věrní své etice. Snažte se dávat pozor na drobné neduhy, z malého problému se může stát velký, pokud ho budete ignorovat příliš dlouho.  

Býk

Dnes se cítíte velice dobře. Jste živější, energičtější a máte velmi dobrou náladu. To se bude líbit opačnému pohlaví. Zadaní by si měli naplánovat co nejvíce času se svými partnery, aby nemuseli odolávat pokušení. Pokud po tom toužíte, bude cestování dobrou volbou. Nucené cestování, například na služební cestu, naopak nemusí být plodné a bude vás nadmíru vyčerpávat. Je vhodné zahájit nový zdravotní program, bude mít totiž silné účinky.

Blíženci

I když se ve vztahu cítíte jako v kleci, nechce se vám uniknout. Možná bude zapotřebí popřemýšlet nad tím, jestli chcete ve vztahu setrvat nebo je načase změna. I když své přátele zbožňujete, dnes se jim raději vyhýbejte. Máte tendence být až brutálně upřímní. Čísla, která vám přinesou štěstí, jsou 9 a 2. Dnes očekávejte menší finanční zisk. Týmová práce není vaše oblíbená věc, ale je to způsob, jak můžete využít své úžasné sociální dovednosti.

Rak

Je načase být pozornější ke svému partnerovi. Je možné, že se s vámi začíná nudit. Snažte se dělat věci tak, abyste ho opět zaujali. Pokud se dnes ocitnete ve společnosti, buďte opatrní zejména na to, co říkáte. Můžete být nepochopen. Pracujte tvrději než všichni ostatní. Nic nevzbudí respekt víc než dobrá pracovní morálka. Finančně byste se svými penězi mohli udělat něco lepšího. Nedokážete odolat pokušení. Pokud chcete zhubnout, sladkosti si nekupujte!

Lev

Svobodní Lvi si budou velmi dobře rozumět s Pannami. Čeká vás flirtování, den plný úsměvů a také spousta legrace. Také zadaní Lvi se budou cítit milováni. Vaše šťastná čísla budou dnes 3, 97 a 29. Štěstí navíc vám přinese růžová barva. Po finanční stránce můžete očekávat zlepšení. Nezapomeňte dnes zkontrolovat e-mail. Čeká tam velmi důležitá informace. Hrozí vám zdravotní problémy s očima, noste proto sluneční brýle.

Panna

Jste velmi dobří v zrcadlení, pokud jde o neverbální gesta, a můžete toho využít zejména v nových vztazích k upevnění spojení. Dnes máte spoustu energie, a tak vám výlet, který je obvykle vyčerpávající, půjde docela dobře. Nezapomeňte poděkovat těm, kteří vám pomáhají, ať nevypadáte, že si jejich pomoci a podpory nevážíte. Je úžasné, co může udělat malá dávka povzbuzení pro vaši morálku.

Váhy

Nezadaní se budou cítit celý den osaměle. Je možné, že se dokonce přihlásíte do internetové seznamky. Zadaní budou uvažovat o tom, zda nezaložit rodinu. A pokud již žijete rodinným životem, zažijete normální, i když radostný den. Vaše šťastná čísla budou 45, 8, 2, 15, 21 a 6. Neinvestujte do nemovitostí nebo na akciový trh. Raději své peníze vložte na spořicí účet. V zaměstnání budete pověřeni důležitým úkolem.

Štír

Nezadaní mohou dnes zažít trochu manipulace ze strany osoby, o kterou mají zájem. Zadaní by měli být ke svému partnerovi upřímní a zažijí vášnivý den. Dnes není ideální den na cestování. Pokud vás to ale někam láká, můžete si výlet alespoň naplánovat do budoucna. Vaše dnešní šťastné číslo je 7. Snažte se zachovat si trpělivost, i když je pravda, že budete velmi pokoušeni. Ukažte, že jste profesionál a nic vás nerozhodí!

Střelec

Velmi dobře si budete rozumět se všemi, které jsou stejného znamení, jako jste vy. Zadaní mohou dostat zprávu od svého bývalého partnera. Naštěstí je váš vztah dostatečně silný na to, abyste všechno ustáli. Zprávu nezatajujte před současným partnerem! Nezadaní mohou zažít flirt s osobami narozenými ve znamení Vah. Vaše šťastná čísla budou 78, 29 a 10. Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se měli distancovat od několika lidí? Konečně si všimnete, že to s vámi nemusí myslet dobře.

Kozoroh

Dnes budete toužit po tom, abyste byli akční. To znamená, že se budete věnovat úklidu, nákupům nebo práci. Pokud chce váš partner lenošit, tak ho nechte! Máte spoustu nápadů, tak si je nezapomeňte poznačit. V budoucnu vás mohou inspirovat. Zařaďte do své každodenní rutiny patnáctiminutové cvičení nebo krátkou procházku. Bude to pro vás velmi prospěšné. Toužíte ostatní emocionálně učit či dokonce vést.

Vodnář

Pokud jste v manželství, můžete očekávat den plný lásky. Váš partner ví, že je milován, a sám vám umí projevit lásku. I tak je dobré mu to neustále opakovat. Nezadaní mohou flirtovat s Býkem, v jeho společnosti se budou cítit velice dobře. Vaše šťastná čísla budou dnes 50, 21, 45 a 81. Dávejte pozor na to, kde necháte peněženku. Hrozí totiž její ztráta. Neodkládejte žádné své povinnosti. Pokud potřebujete, nebojte se požádat o pomoc.

Ryby

Pokud jste ve vztahu, můžete dnes očekávat hádku. Možná jste partnerovi slíbili určitou změnu ve vztahu, ke které jste se zatím nedostali. Je načase začít fungovat. Postavte se problému čelem. Dnes pro vás nebude nejlepší den na cestování. Nejlepší by bylo, kdybyste zůstali doma a jen relaxovali. Měli byste dnes zkusit své štěstí v hazardu. Finančně jste na tom dobře. Zkuste být ve své práci trochu přímočařejší. Naopak pasivní jednání vám může uškodit.