Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 25.5.2023. Raci a Kozorozi budou flirtovat a Štíři by měli vycestovat

Horoskop na dnešek – čtvrtek 25.5.2023. Raci a Kozorozi budou flirtovat a Štíři by měli vycestovat

Beran

Na poli lásky vás nečekají žádné konflikty. Ten, kdo vás miluje, k vám chová respekt a současně je k vám upřímný. Nejlepší společnost pro dnešní den pro vás bude Vodnář. Možná si neuvědomujete, co je kolem vás krásy. Je ideální někam vycestovat, abyste si připomněli, co všechno vám okolí může nabídnout. Pokračujte ve své tvrdé práci bez ohledu na to, zda za ni budete oceněni. Jestliže se cítíte slabí, nejlepší lék je spánek. Nepomůže-li to, zajděte k lékaři na preventivní prohlídku.

Býk

Zadaní Býci budou chtít potěšit svého partnera a ukázat mu, jak moc ho milují. Ti nezadaní najdou dostatek sebevědomí k tomu, aby vyslovili svůj zájem opačnému pohlaví. Štěstí v lásce ale v tomto případě znamená i neštěstí ve financích. Nevyplácí se sázet ani investovat. V práci vás čekají nové příležitosti, nezaměstnaní mohou dostat zajímavou pracovní nabídku. Příčinou vaší nespavosti je vystavení se modrému světlu z obrazovky. Snažte se obrazovkám pro dnešek vyhnout! Je dobré strávit čas se svým nejlepším přítelem.

Blíženci

Vaše emoce a nálada se dnes budou měnit velkou rychlostí. Naštěstí váš partner ví, jak na takové změny reagovat, takže nebudou vznikat konflikty. Je vhodný čas pro plánování nějaké cesty či dovolené. Obraťte se na svého nejlepšího přítele, který s vámi vycestuje. Hodně se totiž nasmějete. Pokud už delší dobu plánujete nákup vozidla, dnes je ideální den to udělat. V práci můžete mít starosti. Skleslou náladu povznese kolega ve znamení Raka. Vaším slabým místem je žaludek – dejte pozor na přejídání a zkažené potraviny.

Rak

Nezadaní Raci pocítí silnou touhu být středem pozornosti. Neváhejte flirtovat s objekty vašeho zájmu! I když to nemusí nikam vést, zlepší to vaši náladu. Dnes vyzkoušejte něco nového. Nemusí jít nutně o skákání s padákem, stačí zajít do nové restaurace. Je ideální čas zkontrolovat své finance. Za co nejvíce utrácíte? Pokud máte pocit, že vaše peníze mizí příliš rychle, je zapotřebí změnit své finanční návyky. Své emoce si ukrýváte v sobě, což vám ale v žádné situaci nepomůže.

Lev

Lvi, kteří dnes svého partnera neuvidí, budou pociťovat osamělost a stesk. Je dobré spojit se s partnerem prostřednictvím sociálních sítí nebo internetu. Velmi dobře se budete cítit s rodinou. Pokud si dnes nemůžete dovolit výlet, alespoň si naplánujte společné aktivity na víkend. Nezaměstnaní mohou narazit na vážnou pracovní nabídku. Cítíte-li zdravotní potíže, zajděte za lékařem. Nedoporučuje se léčit dle svého vlastního rozumu.

Panna

Nezadané Panny si dnes budou velice dobře rozumět se Lvi. Avšak ani zadané Panny nepřijdou zkrátka. Ke svému partnerovi budou pociťovat obrovskou vášeň, kterou se nebojí využít. Pokud se chystáte na cesty, raději si vše pořádně zkontrolujte. Čísla 5, 6, 24, 43 a 92 vám přinesou finanční štěstí. Neměli byste však zbytečně utrácet. Dnešní den budete emotivnější, než kdy jindy. Nebojte se vybrečet, pomůže vám to vypořádat se s intenzitou emocí.

Váhy

Snažte se zapracovat na svých komunikačních dovednostech. Můžete vám to pomoci v současných i budoucích partnerských vztazích. Pokud máte chuť někam vycestovat, ale vaše pracovní podmínky vám to nedovolují, prohlédněte si alespoň fotky z vašich minulých dovolených. Zvedne vám to náladu. V tento den se nevyplatí investovat finance. V zaměstnání se vám vyplatí vaše tvrdá práce. Máte sklony k utrácení. Po zdravotní stránce hrozí bolesti hlavy, kterým můžete předejít, když se zaměříte na dostatečný pitný režim.

Štír

V první části dne můžete pociťovat zklamání ze vztahů. Naštěstí se to v průběhu dne zlepší a opět budete mít ze vztahu dobrý pocit. Snažte se obklopit energickými lidmi a nechat se nakazit jejich dobrým vlivem. Dnes je ideální čas na cestování. Budete mít schopnost vyřešit problémy, které vás dlouhodobě tíží. Nezaměřujte se ale pouze na své povinnosti, věnujte se spíše svým koníčkům. Může se vám podařit snížit tlak, který jste poslední dobou pociťovali. Naopak zažijete pocit štěstí.

Střelec

Protože jste dnes veselí a umíte si užít každého okamžiku, vyplatí se vyrazit s rodinou na výlet. Může vám to přinést toužený vnitřní klid. Finanční rozhodnutí, která dnes uděláte, budou dobrá a přinesou vám do budoucna jistotu. Vyberte si cestu, po které chcete jít, a držte se jí. Drobná zlepšení ve vašem životě na sebe nenechají dlouho čekat. V pracovních záležitostech pociťujete příval energie, protože se ukazuje, že vystupujete z každodenní rutiny. Těšit se také můžete lepšímu zdravotnímu stavu.

Kozoroh

V dnešním dnu budete pociťovat spoustu milostné energie. Nezadaní se pustí do flirtování s nezadanými osobami, zadaní se budou věnovat svému partnerovi. Vašimi šťastnými čísly pro dnešek jsou 12 a 87. Vyplatí se investovat do nemovitostí. Pokud chcete změnit zaměstnání, hledejte nové příležitosti. Rozhodujte se na základě platového srovnání. Jestliže už delší dobu snažíte přestat se závislostí, dnes je ideální den! Pozorujte, jak se chováte pod vlivem emocí. Může vám to pomoci nelitovat později svých činů.

Vodnář

Uvědomujete si, že komunikace je důležitá. Zaměřte se ale na to, že někdy činy mluví hlasitěji než slova. Snažte se svému partnerovi dokázat svou lásku činy. Nezadaní mohou flirtovat především s Blíženci, se kterými zažijí spoustu chemie. Vaše šťastná čísla jsou 7 a 30. Vyskytnou se investiční příležitosti, které byste měli využít. Mohou totiž znamenat vysoký příjem v budoucnu. Jste milující a stabilní a víte, jak uklidnit také své okolí.

Ryby

Zadané Ryby, měli byste začít pracovat na svém vztahu, jinak si partner může začít myslet, že si ho nevážíte. Nezadané Ryby, dnes je ideální čas na flirtování! Vaše šťastná čísla pro dnešek jsou 1, 25, 28 a 66. Poslední dobou zažíváte strach o své finance. Je načase vymyslet si finanční plán a stanovit si rozpočet, do kterého se musíte vejít. Určitou peněžní částku si ukládejte na spořicí účty. Před každým nákupem si napište seznam a stanovte rozpočet. Můžete pociťovat psychické nepohodlí. I když vám může ulevit přítel ve vodním znamení, vyplatí se navštívit odborníka.