Krása a módaVlasy

Hnědé oči a barva vlasů: Kterou zvolit pro podzim?

Hnědé oči a barva vlasů: Kterou zvolit pro podzim?

Krása hnědé barvy spočívá v tom, že je to neutrální barva, takže se krásně kombinuje s každou barvou! Pokud však chcete, aby vaše hnědé oči opravdu vynikly, držte se odstínů, které vám radíme v tomto článku.

Zlatá blond

Hnědá možná není nejpřitažlivější název, ale to jen proto, že nijak nevyjadřuje celé spektrum barev, které se ve vašich úchvatných očích nachází. Zvolte si zlatavý blond odstín a sledujte, jak vaše hnědé oči v okamžiku zazáří zlatem a vaše rysy se zjemní. Koneckonců, i Jiřík věděl, že Zlatovláska je ze všech princezen ta nejkrásnější. Na zlaté blond je také skvělé to, že sluší i brunetkám. Pokud tedy toužíte po zesvětlení a po změně, zvažte tento odstín.

Čokoládově hnědá

Barva vašich očí a vlasů nemusí pocházet z opačných stran barevného spektra, abyste vypadali úchvatně. Ve skutečnosti kombinace hnědých očí s tmavě čokoládově hnědým odstínem vytvoří dvojitý čokoládový efekt. A krom toho: čokoládová bude letošní podzim ohromně trendy odstínem!

Černá

Kdo říká, že černá a hnědá k sobě nejdou, ten se vážně mýlí. Odstíny jsou si sice podobné, ale právě proto je černá barva tak skvělým odstínem pro dámy s hnědýma očima. I díky tak nepatrnému rozdílu vaše oči skutečně vyniknou. Nicméně černá je poměrně odvážný odstín, a tak se nejprve poraďte se svou kadeřnicí, zda je pro vás ten pravý. Pokud totiž máte příliš studený odstín pleti a jste spíše šedou myškou, černá barva by vám mohla spíše uškodit.

Kaštanová

Kaštanová je odstín hnědé, který často přichází do módy během podzimních měsíců. Tento odstín se navíc hodí ke všem tónům hnědých očí. Barva, která balancuje mezi zrzavou a hnědou, vás navíc opticky zahřeje. A to je v podzimních měsících víc než žádoucí. Krom toho kaštanová barva je také velice osobitým tónem, který podtrhne vaší nespoutanou povahu. Zároveň ale není tak výrazný jako měděná barva.

Růžová

Růžové vlasy jsou zářivým a výrazným módním trendem, který se bude perfektně hodit k vašim hnědým očím. Pokud chcete něco světlejšího, zvažte broskvovou nebo světle růžovou. Můžete se také držet melírů nebo odlesků této křiklavé barvy, aby neodváděly pozornost od očí! Růžová může sice napovídat, že tento odstín bude trendy převážně v letních měsících, jelikož působí pohodově a uvolněně, ale opak je pravdou. Růžová je ze všech barev tónem, který je in po celý rok.