Krása a móda

Gelové nehty světlé: jaké tvary a barvy zvolit pro rok 2024?

Gelové nehty světlé: jaké tvary a barvy zvolit pro rok 2024?

Některá pracovní místa neumožňují, abyste se na vašich nehtech takzvaně „vyřádila“. Například v bankovním sektoru, na recepci nebo v jiných odvětvích, kde jste často ve styku se zákazníky, může být nošení výrazných barev na nehtech přijímáno s nelibostí. I přesto ale bývá žádoucí o svou manikúru pečovat.

  • Volte spíš kratší tvary
  • Sáhněte po klasických barvách
  • Starejte se o své ruce

U nehtů nerozhoduje pouze barva ale i tvar

Pokud jsou gelové nehty světlé, mají tu výhodu, že ani delší tvar nepůsobí příliš nápadně. Avšak i přesto je lepší se rozhodovat s ohledem na své preference a požadavky, které na vás klade například váš zaměstnavatel.

K světlým gelovým nehtům se hodí stejně tak hranatější tvary jako i ty kulaté. Zeptejte se své nehtařky třeba na mandlový tvar nebo na tvar, jemuž se většinou říká ballerina. Oba budou v kombinaci se světlými nehty působit božsky.

Jaké barvy volit

Naše přírodní nehty jsou poměrně světlé, a proto je důležité při výběru vybírat z podobné palety barev. Zejména pokud je vaším cílem, aby vaše nehty působily upraveným ale zároveň nenápadným dojmem. Sáhněte po všech odstínech nude, světle růžové a bílé nebo zkuste i pastelové odstíny.

Klasický lak nemá takovou výdrž jako gelové nehty. Světlé barvy se vám tak brzy neokoukají a nezačnou vás nudit. Jejich velká výhoda také spočívá v tom, že na nich není na první pohled patrné odrůstání.

Manikúrou to nekončí

Mnoho žen, které investují nemalé částky do manikúry, zapomíná na dennodenní péči o celé své ruce. Je důležité je udržovat stále hydratované, protože pouze tak vám budou krásně doplňovat precizní manikúru. Navíc pravidelná péče o kůži na vašich rukou se vám v budoucnu velmi vyplatí. Jsou to totiž často právě ruce, které prozrazují skutečný věk své majitelky.