Krása a módaNehty

Gelové nehty na svatbu: 3 důvody, proč si nechat udělat manikúru v salónu

Gelové nehty na svatbu: 3 důvody, proč si nechat udělat manikúru v salónu

Gelové nehty na svatbu jsou rozhodně dobrý nápad. Mají oproti klasickému laku nespočet výhod a jako bonus si můžete v předsvatebním shonu dvě hodiny sednout v salónu na židli a nechat se opečovávat.

Proč si nechat udělat gelové nehty na svatbu?

V dnešní době jsou gelové nehty nebo různé varianty gel laku naprostou samozřejmostí. Jen málo nevěst si na svůj velký den nenechává nehty nijak upravovat nebo si dělá manikúru svépomocí. Stejně jako si každá netroufne na svatební účes nebo líčení, svěřují i péči o své ruce profesionálům. A není se čemu divit. Vede je k tomu mnoho důvodů.

  • Profesionální práce = perfektní výsledek
  • Vyhrazený čas
  • Gelové nehty vydrží

Pokud se obrátíte na kvalitní a vyzkoušený salón, pak si můžete být perfektně odvedenou prací jistá. Nemusíte se proto stresovat, jak bude výsledek ve finále vypadat, a zda budete spokojená. Nehtařky mají spoustu zkušeností, a i když vám bude zrovna chybět inspirace, rády vám poradí.

Zároveň poslední dny před svatbou bývají hektické a není nic snadného najít si dvě hodinky na manikúru, když je kolem tolik povinností. Pokud se ale objednáte do salónu, musíte přijít ve smluvený čas, ať se děje, co se děje. Proto se vám nestane, že si budete nehty dodělávat ještě na poslední chvíli.

Dalším důvodem, proč zvolit gelové nehty je fakt, že mají výdrž. Jen tak si je nezničíte, nezačnou se vám loupat ani lámat a můžete si bez starostí odjet i na svatební cestu. Představa, že si den před svatbou pečlivě nehty nalakujete a během svatebního rána zjistíte, že už se vám stihl nějaký zničit je noční můra každé nevěsty.

Tip na závěr

Pokud plánujete pro svou kamarádku nebo sestru rozlučku se svobodou, poukaz na návštěvu v jejím oblíbeném nehtovém salónu je perfektní nápad. Uvidíte, jak takový praktický dárek ocení!