Další

Lev a Ryby v posteli i mimo ni: jak si rozumí tato dvě znamení?

Lev a Ryby v posteli i mimo ni: jak si rozumí tato dvě znamení?

Jak se snese dominantní lev a zranitelná ryba? Dvě znamená zvěrokruhu, jejichž společné soužití si dokáže na první pohled představit jak málokdo. Jak si rozumí lev a ryba v posteli? A bude to této dvojici klapat i jinde, nežli jen za dveřmi ložnice?

Lev a ryba v posteli (a nejen v ní): pasují k sobě tato znamení?

Rozumí si lev a ryba v posteli? A co jinak, při běžných starostech každodenního života? Hodí se k sobě tato dvě znamení? Nebo jsou natolik rozdílná, že je jakýkoli vztah od samého začátku předurčen k neúspěchu?

Dvě naprosto odlišné povahy

Ryba a Lev jsou dvě naprosto odlišná znamení, která se nejvíce liší právě svoji povahou. Zatímco Lvi jsou dominantní a vůdčí, ryby jsou spíše submisivní a nechávají se vést. To by mohlo na první pohled klapat, že? Ne tak docela. Lvi vyžadují pozornost, chtějí být opečováváni a může se stát, že dříve nebo později začnou mírnější Rybu utlačovat. A to je problém.

Láska a sex

Lev se může zamilovat do Ryby a naopak. Na jednu stranu si tato znamení mohou vzájemně připadat sympatická právě proto, že v tom druhém vidí naprostý rozdíl sebe sama. Lvi jsou vůdčí, Ryby se podřizují. A to má své kouzlo.

Lev a Ryba v posteli mohou fungovat – bohužel často jen jednostranně. Proč? Je tu přeci Ryba, které záleží na spokojenosti jejího Lva. A Lev je zase zvyklý brát, dávat už ale moc neumí. A to může být kámen úrazu. V posteli tak bude upřednostňován jen jeden partner. A pak jsou dvě možnosti: buď se ryba přizpůsobí a jednoduše si zvykne, nebo se po čase začne cítit zanedbaně a uplave.

Pozor, aby Lev nepřeválcoval Rybu

A to nejen v posteli, ale v partnerském životě celkově. Znamení Ryb je totiž známé tím, že jsou schopny se sebeobětovat pro spokojenost druhých. Lev je silná osobnost, která může křehkou a často nevýraznou rybu utlačit a doslova převálcovat.