Krása a módaNehty

Gel lak nehty: inspirace na trendy manikúru léta 2024

Gel lak nehty: inspirace na trendy manikúru léta 2024

Gel lak se na trhu objevil teprve před několika lety, ale velmi brzy si po právu vydobyl své „místo na výslunní“. A není se čemu divit! Oproti jiným druhům manikúry působí gel lak velmi přirozeně a snadno si jej můžete udělat i sami doma.

Pořizovací cena základní sady vás vyjde na pár stovek a můžete se vydat jako cestou klasických gel laků, tak i vyzkoušet „zelenější variantu“ přírodních laků na nehty. Ty nejen že neškodí životnímu prostředí, ale jsou také šetrnější k vašemu zdraví. Pokud tedy ještě váháte, na nic nečekejte a vyzkoušejte gel lak na nehty.

Inspirace na letní trendy nehty

V létě je ten pravý čas vykašlat se na nudné nude, béžové i růžové nehty. Sbohem dejte i obligátní červené a vyzkoušejte něco méně okoukaného! Nic jako typická letní barva sice neexistuje, všichni však nějak podvědomě cítíme, že o prázdninách je prostě ten pravý čas na barvy.

  • Vychutnejte si syté barvy
  • Vyzkoušejte pastelový gel lak na nehty

Inspirace: konkrétní produkty, které stojí za to letos v létě zkusit!

Syté barvy k létu patří. Zkuste třeba odstín Cranberry od značky le mini macaron nebo nádhernou modrou barvičku Blue Vanilla či pampeliškově žlutý Lemon Sorbet od stejné značky. Výhoda těchto laků spočívá v tom, že se jedná o takzvané 3v1 a nemusí si k nim tedy pořizovat žádný podkladový lak ani závěrečný finish.

Tak jako neonové barvy i pastelové tóny k létu prostě patří. Mnoho lidí si je sice spojuje spíš s jarem, světlé pastelové barvy však nejlépe vypadají v kombinaci s opálenou pokožkou. Objednejte si například odstín Beach Glass, Contesa nebo Madam od značky Ruscona. Všechny budou v kontrastu s opálenou kůží vypadat přímo dokonale.