KrásaVlasy

Jaké účesy zvolit v červnu 2023

Jaké účesy zvolit v červnu 2023

Málokdo může tvrdit, že mu na účesu nezáleží. Vlasy jsou jakousi pomyslnou korunkou krásy. Mohou být odrazem našeho sebevědomí i životního stylu. Někdo má rád účesy složité a kreativní, další se zase snaží docílit volnost, pohodlí a nenáročnou úpravu. Jaké účesy si vybrat pro červen 2023?

Krátké a středně dlouhé vlasy

Ty budou hrát prim. Hojně rozšířený bude mullet – po stranách hlavy a na temeni jsou vlasy krátké, vzadu zůstanou delší. IN bude také bixie – spojuje v sobě bob a klasiku pixie. Tento střih je rozpustile hravý ve své krátkosti a zároveň elegantní a to díky mikádovému stylu. Linie vlasů by měla končit těsně pod úrovní ušního lalůčku. I když je tento účes kratší, můžete vyzkoušet celou řadu jeho variací a to pomocí různých úprav – tupírování, gelování, vlnění, žehlení. U starších žen je dobrou volbou jemná ofina, která zakryje případné vrásky objevující se na čele.

Své příznivce si najde právě i bob. Kontrastem je pak shag. Ten svým tvarem může někomu připomínat chobotnici.

  • Tipy pro vás

Chcete něco méně tradičního? Pak vyzkoušejte krátké mikádo s asymetricky prostříhanou ofinou. Dobrou volbou je i krátký pixie účes s ofinou k jedné straně. Pro hranatější obličej si nechte vytvořit krátký bob s jemným zvlněním. Ze středně dlouhých stylů to může být třeba polodlouhé mikádo s ofinou, s pěšinkou nebo delší patkou, vyčarujte na něm malé vlnky. Trendy jsou také polodlouhé vlasy s vlnami a ofinou k jedné straně.

Nenechte si ujít možnost zkusit účesy s výraznými tvary, které budou pro červen klíčové.

Dlouhé vlasy

Patříte-li mezi milovnice dlouhých vlasů a máte-li obličej kulatého tvaru, nechte si je postupně sestříhat. Můžete je nechat rovné nebo mírně zvlnit. Rovné vlasy obličej opticky zeštíhlí. Červen 2023 se v účesech pro dlouhé vlasy nese ve znamení velkého objemu. Velkou roli hrají i lokny. In budete v motýlím střihu s vlnami, které se točí směrem ven z obličeje. Módní styl představují také culíky a copy různých tvarů, velikostí a stylů.

  • Tipy pro vás

Culík hraje důležitou roli i v účesu, kdy jsou vlasy uhlazené a nagelované a na temeni hlavy stažené právě do culíku. Chcete-li si nechat vlasy volně rozpuštěné, volte elegantní rozcuch a na jedné straně si upleťte malý copík. Trendy budou culíky rybího stylu s lehce rozcuchaným vrškem hlavy.