Horoskopy

Duchovní zvíře podle znamení: které z 12 je to vaše?

Duchovní zvíře podle znamení: které z 12 je to vaše?

Věděli jste, že každému znamení zvěrokruhu náleží právě jedno duchovní zvíře, které ideálně koresponduje s jeho povahou? Například pro Berana to je gazela. Stejně jako on je totiž asertivní, odvážná a sebevědomá. Jaké duchovní zvíře je to vaše?

Duchovní zvíře podle znamení

Lidé, kteří se narodili ve znamení Býka jsou duchovně spřízněni s medvědem. Stejně jako on mají velkou fyzickou i duševní silou, ale zároveň se potýkají s jistou těžkopádností. Ti, kteří přišli na svět v období Blíženců milují různorodost a lehkost bytí. Proto se k jejich povaze nejlépe hodí motýl. Duchovní zvíře Raka je Los. Podobně jako on jsou totiž i lidé narození ve znamení Raka plaší a nepolapitelní, často se stahují do sebe a vyhýbají se nepříjemným situacím.

Lvi milují pozornost a stejně jako pávi jsou i oni rádi králi večírků. Jsou majestátní a pyšní, zároveň však velmi ochranitelští ke svým blízkým. Duchovním zvířetem Panny je Liška. Stejně jako ona je totiž bystrá, přizpůsobivá a hbitá. Lidé narození v období Vah bývají znalci umění a krásy, krásní, vznešení a ješitní. K životu potřebují ocenění druhých, a proto je jejich duchovním zvířetem labuť.

ZnameníDatum narozeníDuchovní zvíře podle znamení
Beran21.3. – 20.4.Gazela
Býk21.4. – 21.5.Medvěd
Blíženci22.5. – 21.6.Motýl
Rak22.6. – 22.7.Los
Lev23.7. – 22.8.Páv
Panna23.8. – 22.9.Liška
Váhy23.9. – 23.10Labuť
Štír24.10 – 22.11.Had
Střelec23.11. – 21.12.Panda
Kozoroh22.12. – 20.1.Vlk
Vodnář21.1. – 20.2.Králík
Ryby21.2. – 20.3.Delfín

Štíři jsou energičtí, mystičtí a velmi intuitivní. Umí být milí, nicméně neváhají zranit každého, kdo jim jakkoli ublíží. Znamení Štíra je proto nejlépe reprezentováno hadem. Střelci jsou tomu pravým opakem. Jejich duchovním zvířetem je totiž chytrý a roztomilý medvídek panda. Lidé narození ve znamení Kozoroha mají hluboký smysl pro rodinu a pravidla. Proto je jejich duchovním zvířetem vlk.

Ti, kteří přišli na svět ve znamení Vodnáře mají mnoho společného s králíkem. Stejně jako on jsou totiž vtipní, rebelští a nevyzpytatelní. Posledním znamením zvěrokruhu jsou Ryby. Ty jsou velmi klidné a realita často proplouvá okolo nich. Proto je jejich duchovním zvířetem delfín.