Horoskopy

Dnešní horoskop – sobota 4.11.2023. Blíženci se chtějí učit něco nového, Štíři jsou neodolatelní pro své okolí

Dnešní horoskop – sobota 4.11.2023. Blíženci se chtějí učit něco nového, Štíři jsou neodolatelní pro své okolí

Beran

Budete mít chuť strávit co nejvíce času sami se sebou. Můžete se věnovat čtení zajímavých knížek. Jejich témata vás mohou inspirovat k určitým činům. Nezapomeňte si je poznamenat, ať je nezapomenete. Vaše tělo vám dává určitá znamení, co je třeba změnit. Je pravděpodobné, že ve vaší stravě chybí určitý vitamín. Pokud máte na něco chuť, dopřejte si to ve zdravé variantě. To znamená, že chuť na sladké řešte ovocem. V zaměstnání můžete přehodnotit svá minulá rozhodnutí.

Býk

I když je někdy moudré nezapojit se do debaty, dnes máte ideální komunikační schopnosti. Nebojte se říct svůj názor, bude pochopen přesně tak, jak jste ho mysleli. V zaměstnání se můžete cítit trochu zranitelně. To je znamení toho, že potřebujete nějakou změnu. Hledejte stabilitu a nespokojte se s tím, že váš osud visí na vlásku. Svou zvědavost můžete ukojit naplánováním výletu s poznávací aktivitou. Prozkoumejte muzea či galerie.

Blíženci

Dnes se dozvíte neočekávané zprávy, které otřesou vaším přesvědčením. Možná, že budete přemýšlet nad svými hodnotami. Tyto zprávy vás naprosto vyvedou z míry. Zaměřte se proto na činnosti, které se postarají o váš vnitřní klid. Relaxujte a meditujte. Budete mít chuť učit se něčemu novému. Můžete se přihlásit do nějakého kurzu, nebo se učte doma, například cizí řeč. V zaměstnání můžete dosáhnout významného pokroku, pokud se budete soustředit pouze na svou práci.

Rak

Zapište si to, co se vám zdálo. Právě ve svých snech můžete najít odpovědi na otázky týkající se vašeho života. Vaše tvrdá práce v zaměstnání bude oceněna. Přestože jste vynaložili velké úsilí, máte pocit, že si odměnu nezasloužíte. Je třeba zaměřit se na to, co jste do daného projektu vložili. Uznejte svou vlastní píli a nebuďte na sebe tak nároční. Pokud chcete ulevit od chronických bolestí, snažte se najít nové formy cvičení. Nezanedbejte ale ani osvědčené metody léčby.

Lev

Štěstí a spokojenost můžete najít na místech, kde je vodní plocha. Jezera, rybníky, řeka nebo třeba jen potok vám mohou přinést klid. Je možné, že si k vám některý z blízkých přátel přijde postěžovat na svůj život. Nabídněte mu své rameno a vyslechněte. V zaměstnání budete mít shon, a tak je možné, že řešíte problémy bez jakéhokoli plánu. To se vám může vymstít, protože existuje šance, že zapomenete na něco důležitého. Zpomalte.

Panna

Snažte se co nejvíce vychutnat společnost blízkého přítele. I když se nejedná o romantickou schůzku, dobijete si energii a prožijete spoustu skvělého. Máte chuť překonat sebe sama. Zkuste být aktivní, ale nezapomeňte i dostatečně odpočívat. Je skvělý čas na wellness nebo zkrášlující procedury doma. Můžete si dopřát horkou koupel a relaxovat v ní. Cítíte, že v zaměstnání odvádíte dobré výsledky. To vás ale neopravňuje k tomu, abyste se k ostatním chovali přezíravě. Snažte se udržovat dobré vztahy na pracovišti.

Váhy

Užívejte si společnost blízkých lidí. Uspořádejte pro ně večírek nebo se sejděte na skleničce. Jejich přítomnost vám dobije baterky a zvedne náladu. Uvědomíte si, že kolem sebe máte skvělé lidi, kteří vás podpoří. Nezadaní, pokud vyrazíte někam ven, můžete narazit na osobu, o kterou budete mít romantický zájem. Nebojte se udělat první krok. Dejte si pozor na to, co říkáte, protože některá vaše slova mohou být pochopena jinak. Zejména konzervativně založení lidi to mohou vzít jako provokaci.

Štír

Růžová a černá barva a čísla 1, 5, 0 vám mohou přinést štěstí. Pociťujete velké množství energie. Nejlepší bude, když ji využijete fyzickou aktivitou. Můžete si zacvičit nebo vyrazit na celodenní výlet. Aura, která je kolem vás, přitahuje pozornost ostatních. Jste pro ně neodolatelní. Budete středem pozornosti, čehož můžete využít. Je možné, že dnes se setkáte s někým opravdu výjimečným. Chcete-li si zachovat dobré zdraví, je dobré věnovat se aktivitám ve vodě.

Střelec

Ve vztazích je potřeba udělat důležité rozhodnutí, které nepočká. Nenechte se natlačit do kouta, a vše si pořádně rozmyslete. Nebojte se svěřit blízkému příteli, který vám může pomoci rozhodnout. Konečné rozhodnutí je ale na vás. Pokud existuje osoba, se kterou nemáte dobré vztahy, nyní je jedinečná příležitost vše vylepšit. Komunikujte otevřeně a upřímně. V zaměstnání si stanovte jasné cíle. Jedině tak se můžete posunout vpřed.

Kozoroh

Je možné, že k vám dnes přijde neočekávaná návštěva. Budete mít dokonce možnost poznat nové lidi. I když jste nejprve v tenzi, nakonec se uvolníte a užijete si velmi příjemný den. Pokud chcete trochu více štěstí, hledejte čísla 1, 5. Hazardní hry se dnes nevyplácí. Vyhněte se extrémům týkajících se stravy nebo cvičení. Estetické prostředí bude mít blahodárný vliv na vaši náladu. Proto se vyplatí provést úklid nebo nové uspořádání věcí ve vašem interiéru.

Vodnář

Jeden z vašich blízkých přítel bude potřebovat podporu a obrátí se na vás. Ať už máte v plánu cokoli, zrušte to a buďte nápomocní. Toto emocionální zatížení můžete později v průběhu dne setřást prostřednictvím relaxace či meditace. V zaměstnání se k vám dostanou informace, které se týkají některého z kolegů. Mohly by mu vážně uškodit. Buďte proto diskrétní. Vyhnete se zbytečným konfliktům.

Ryby

Oranžová barva a čísla 1, 7 vám mohou přinést štěstí. Je načase si ve svých vztazích vymezit hranice. K ostatním se chováte přátelsky a vždy rádi pomůžete. Neměli byste to ale dělat na úkor sebe sama. Tyto hranice jsou důležité pro vaše zdraví. Nejprve musíte být v pořádku sami, abyste mohli být nápomocni ostatním. V práci s vámi někdo nehraje fér. Snaží se dostat do vaší přízně, aby využil vašich schopností. Ke kolegům přistupujte tak, abyste toho později nelitovali.