KrásaMóda

Cool oblečení pro teenagery: tipy na outfity pro puberťáky

Cool oblečení pro teenagery: tipy na outfity pro puberťáky

Máte doma dítě v pubertě a chcete ho podpořit v jeho módním stylu? Hledáte nápady na cool oblečení pro teenagery, které snese i kritický pohled dospívajícího jedince? Pár tipů na trendy kousky pro adolescenty pro vás máme v tomto článku.

Jak vybrat cool oblečení pro teenagery?

Nad stylem dospívajících jde mnohdy dospělým hlava kolem. Máte-li ale dítě právě v tomto náročném věku, nezbývá vám nic jiného, nežli ho v jeho stylu podporovat. Předejdete konfliktům a ještě si před puberťákem uděláte očko. Jak tedy poznat a vybrat cool oblečení pro teenagery? Nejlépe uděláte, když si budete všímat stylu, který je vašemu dítěti blízký. V poslední době adolescenti hodně nosí oblečení ve stylu 80. a 90. let:

  • mrkvové džíny
  • crop topy
  • značkové tenisky

Oversized móda je v kurzu

Dnešní dospívající mládež jen zřídka potkáte v upnuté módě. Oblečení obepínající postavu se zkrátka teď moc nenosí. Naopak je v kurzu oversized móda. Nejoblíbenější jsou mikiny, džínové bundy a samozřejmě také tepláky. Dospívající mládež se neostýchá nosit extravagantní kousky s batikovanými vzory, nosí kosmické tenisky mající trojitou podešev a mezi cool oblečení pro teenagery patří i basic kousky, které ani nemusí být značkové.

Černá barva a kolekce influencerů

Chcete udělat radost dítěti v pubertě a hledáte cool oblečení pro teenagery? Pak vsaďte na nějakou kolekci od známého youtubera, influencera nebo hudebníka. Na to dospívající mládež slyší a ráda tyhle kousky nosí. Raději si ale předem zjistěte, koho zrovna sleduje či poslouchá váš dospívající, ať nesáhnete vedle.

Podobné je to u takové klasiky, jakou je černá barva. Ta je nadčasová a milují ji nejen teenageři, ale i dospělí. To mají společné. Chybu tedy neuděláte čímkoli v havraním odstínu, ať už půjde o mikinu, tričko nebo třeba boty. Černá se zkrátka nosila, nosí a nosit se bude.