Krása a módaVlasy

Černobílé vlasy: 5 nejmodernějších účesů

Černobílé vlasy: 5 nejmodernějších účesů

Viděli jste pohádku 101 dalmatinů a obdivovaly vlasy hlavní záporné postavy Cruelly? Černobílé vlasy nejsou žádnou novinkou. Pro tento styl máte na výběr mnoho odstínů černé a bílé, navíc lze tyto vlasy vytvořit tak, abyste nebyly středem pozornosti.

To nejlepší z obou barev

Kombinace černobílé je výborná pro Shag účes. Vrchní vrstvu vlasů obarvíte na bílo a spodní (méně viditelnou) na černo. Shag je různě dlouhý a díky vrstvám jsou vlasy plné kolem temene a na okrajích se ztenčují do třásní.

black woman with a greycolored hair. Creative colours of hair

Kreativní kudrliny

Máte tmavou objemnou hřívu a chcete ji trochu oživit? Silné bílé pruhy kontrastují s vaším přirozeným odstínem. Tento styl funguje skvěle na kudrnaté struktuře vlasů, kde se vyjímá nejen přirozený odlesk, ale i podsvícení bílých pramenů.

Kanekalon vládne světem

Tato varianta se hodí pro všechny barvy a délky vlasů. Na blond vlasy si zvolte černý a bílý kanekalon a nechte si zaplést různé druhy copů jako například:

  • Rasta copánky
  • Open rasta copánky
  • Boxerské copy
  • Cornrows

Černobílé ombre

Méně extravagantní, ale velice okouzlující a elegantní způsob, kterým zatřesete trendem černobílých vlasů. Je důležité, se ujistit, že přechod z černé na bílou vypadá smíšeně a nejsou nikde ostré linie, které by narušily ombre efekt.

Neodolatelný Pixie střih

Velice oblíbený účes u žen s krátkými vlasy. Co ho trochu obohatit? Oholená místa na bocích a vzadu mějte do bílé barvy. Do delších vlasů nahoře přidejte černé prameny a hned váš vzhled bude o něco divočejší.

Důležité informace na závěr

Pokud chcete, aby barvy byly ostře rozdělené, musíte přesně rozdělit části pramenů a popřípadě zakrýt nejlépe alobalem vlasy, které zrovna nebarvíte. Po barvení vlasy umyjte opatrně a odděleně. Nejvhodnější variantou je kadeřník, kde si zajdete a prokonzultujete vše včetně financí. Navíc si vždy musíte hlídat odrosty abyste měly sestřih vždy dokonalý.