Krása a módaVlasy

Černo fialová barva na vlasy: komu sluší a jaký produkt zvolit

Černo fialová barva na vlasy: komu sluší a jaký produkt zvolit

černo fialová barva na vlasy nesluší každému. V žádném případě nejde o odstín, který by byl univerzální, a který by si mohla dovolit jakákoli žena. Jestliže ale patříte ke správnému barevnému typu, s černo fialovou barvou na vlasech zazáříte a nepřehlédne vás nikdo, kdo vás uvidí.

Komu sluší černo fialová barva na vlasy

Tak jako u každé barvy na vlasy je třeba respektovat právě váš barevný typ. Pokud si totiž teplé typy zvolí platinovou blond nebo studené typy se rozhodnout pro červenou, nová barva jim mnohem více uškodí, než prospěje a brzy budou svého rozhodnutí litovat.

Černo fialová barva je vhodná zejména pro chladné barevné typy. Pokud jste chladný zimní typ, vaše přirozené vlasy jsou tmavé bez zlatavých odlesků, oči modré, šedé či modrošedé a pleť spíše světlá, pak můžete jít do černo fialových vlasů v podstatě bez obav.

I pokud jste ale teplejší barevný typ, můžete najít takový odstín fialové, který bude ten pravý právě pro vás. Fialová totiž nabízí mnoho možností, a proto si vybere v podstatě každý. To jen kombinace s černou nahrává právě chladnějším barevným typům.

Černo fialové barvy na domácí barvení

Černo fialová barva na vlasy není nijak speciální. V nabídce ji má většina značek. Najdete ji v portfoliu například značky L´Oréal Paris, která černo fialovou nabízí dokonce v několika svých produktových řadách. Sáhnout můžete po  CASTING Creme Gloss 316 Tmavá fialová, PRÉFÉRENCE VIVID COLORS nebo Palette Intensive color creme barva na vlasy, odstín V5 6-99 intenzivní fialová.

Jestliže si nejste jistá, zda bude právě pro vás fialová barva ta pravá, vyzkoušejte gelovou barvu Colorista od L´Oréal Paris v odstínu Dark Purple. Tato barva je vymývací, a proto je vhodná pro testování.