Krása a módaVlasy

Bláznivé účesy: 6 tipů na netradiční styl

Bláznivé účesy: 6 tipů na netradiční styl

Chcete změnu? Vybočit z řady? Ukázat svému okolí, že odvaha a originální styl vám rozhodně nechybí? Bláznivé účesy jsou přesně to, co byste měli vyzkoušet. Ať už si na ně troufnete pro běžné nošení, nebo třeba v rámci nějaké speciální příležitosti. Pojďte se inspirovat!

Tipy na bláznivé účesy

Svět patří těm, co se nebojí – říká jedno rčení. Pokud máte pro odvahu uděláno, jsou následující tipy na bláznivé účesy přesně pro vás. Jdete do toho?

  • Křiklavá barva
  • Dva drdoly
  • Kombinace barev
  • Účes „na berana“
  • Culík s řetězem
  • Vyholená strana

Křiklavá barva

Bláznivý účes může být i ten, kterému dominuje nějaká hodně výrazná barva. Říká se, že modrá je dobrá – troufli byste si třeba na něco takového?

Dva drdoly

Sepněte si vlasy na každé straně nahoře a udělejte si dva bláznivé drdoly. Cool účes, se kterým zazáříte třeba někde na večírku s přáteli.

Kombinace barev

Patříte k lidem, kteří na sebe rádi upoutají pozornost? Pak se spolehněte, že pokud si na hlavě necháte vytvořit něco takového, o pozornost rozhodně nouzi mít nebudete.

Účes „na berana“

Že vás název zaskočil? Nedivíme se! Tento styl rozhodně patří mezi bláznivé účesy, na které si netroufne každý. Stočené drdoly po stranách hlavy skutečně připomínají beraní rohy. Zkusíte to?

Culík s řetězem

Máte-li delší vlasy a chcete zkusit nějaké bláznivé účesy, pak si udělejte klasický culík a zamotejte do něho řetízek. Je to netradiční, neokoukané a zaručeně cool!

Vyholená strana

Nebojíte-li se na sebe upoutat zraky druhých lidí, je tento účes pro vás jako stvořený. Je dostatečně bláznivý a trendy. A když ho navíc spojíte i s nějakou zajímavou barevnou kombinací, budete za hvězdu!