Krása a módaMóda

Anglické značky oblečení: 8 značek, které jsou běžně dostupné i u nás

Anglické značky oblečení: 8 značek, které jsou běžně dostupné i u nás

Dnes se zaměříme na značky oblečení, které mají původ v Anglii, která se díky fungující královské monarchii vyznačuje noblesou v podobě nadčasových kvalitních kousků, ale také moderním stylem v podobě módních kousků. Jak už bylo naznačeno anglické značky nabízí oblečení nejrůznějších stylů.

  • Next
  • Asos
  • Marks & Spencer
  • Dorothy Perkins
  • Gymshark
  • Burberry
  • Toast

Next

Next je značkou, která se kromě jiného zaměřuje hlavně na oblečení pro děti. V pražském Chodově je přímo specializovaný obchod na dětskou módu.

Asos

Značka je prodávána výhradně prostřednictvím internetového obchodu. Značka se zaměřuje hlavně na dospívající mládež, takže zde najít opravdu cool kousky pro vaše puberťáky.

Marks & Spencer

Tato ikonická značka má po celé České republice velké množství poboček. Tato značka je jako jedna z mála dostupná ve větší škále velikostí, a tak si přijdou na své i ženy plnějších tvarů. Značka následuje trendy a za dobrou cenu zde nakoupíte také spoustu kvalitních basic kousků. V nabídce mají kromě oblečení také boty, kabelky a další doplňky.

Dorothy Perkins

Tato dámská značka nabízí spoustu ženských kousků, které jsou dostupné. Za zmínku stojí jejich šaty, které můžete kombinovat s kabelkami a dalšími doplňky. Značka je dostupná například na ZOOT.cz

Gymshark

Velmi propagovaná značka ze strany influencerů zde má také jistě své místo. Firma nabízí sportovní oblečení, které je velmi pohodlné, a tak se těší velké oblibě velkého množství sportovců.

Burberry

Tato značka je pravděpodobně neznámější anglickou značkou. Jistě znáte jejich kostičkovaný béžový vzor s hnědými a červenými proužky, který u této značky můžete najít na kabátech, kabelkách, ale třeba také klobouku.

Toast

Tato společnost vyrábí především nadčasové kousky. Je sice o dražší než jiné anglické značky, za to ale mnohem kvalitnější. Jejich hesly jsou minimalismus a nadčasovost.