Horoskopy

Které znamení čeká v listopadu to nejhorší?

Které znamení čeká v listopadu to nejhorší?

Listopad sice patří znamení Štíra, ale nepříjemné věci mohou očekávat i jiná znamení. V tomto období velké množství z nás řeší zdravotní stav – především nachlazení, které přichází se zhoršujícím se deštivým a sychravým počasím. To je s tímto měsícem obecně spojováno. Také nás, s blížícím se novým rokem, čeká obnova některých vztahů, vazeb a smluv. Nastává čas přeměn a změn. Které znamení čeká v listopadu to nejhorší?

Beran

Na počátku měsíce vás čekají nové události, budou však zahalené tajemstvím. Povalí se na vás hodně práce a vy se budete cítit beznadějně. Potřebujete dlouhý odpočinek.

Do mysli se vám vkrádají myšlenky, jak vydělat více peněz. Potřebujete zlepšit svoji finanční situaci. Jestliže nepodnikáte, zatoužíte po tom. Pozornost byste také měli zaměřit na své bydlení a na svoji stabilitu. Zkontrolujte, zda máte všechno zaplacené. Udělejte si pořádek v dokladech.

Blíženci

Listopad je obdobím a časem důležitých a zásadních rozhodnutí. Rekapitulujte, hodnoťte a ohlížejte se do minulosti. Mohou se u vás objevit nepříjemný pocit, pochyby nebo velká zodpovědnost. V době kolem úplňku budete řešit střechu nad hlavou a upevňovat svoji životní situaci. Je potřeba, abyste nejen mluvili, ale také poslouchali. Začátek měsíce bude pro vás ve znamení nepříjemných úředních záležitostí, které přinesou velkou únavu. Koncem měsíce se vám do vztahu vplíží neopodstatněná žárlivost.

Lev

Stále chcete být středobodem celého světa. Uvědomte si však, že jednou jste nahoře a jindy zase můžete být dole. Je však potřeba se zvednout a nezůstat ležet. Rozhlédněte se a zjistěte si, jak je to s vaší kariérou, jste v práci spokojení? Jestliže ne, tak rychle pracujte na změně. Nečekejte, až vás k ní něco nebo někdo donutí. Během listopadu se u vás může objevit depresivní nálada. Dopřejte si odpočinek a utužujte rodinné vztahy.

Váhy

Prožijete velice náročné období. Udělejte ve svém životě revizi a posilte svoje zdraví i psychiku. Vydejte se na procházky, více sportujte a upravte svůj jídelníček více zdravím směrem. V práci nevyhledávejte rozbroje a nemluvte o někom, kdo zrovna není přítomen. Čeká vás jednání v bance nebo na úřadu.