Horoskopy

Dnešní horoskop – neděle 5.11.2023. Raka čeká úspěšný den, Vodnářům hrozí stres

Dnešní horoskop – neděle 5.11.2023. Raka čeká úspěšný den, Vodnářům hrozí stres

Beran

Konečně se vám podaří udělat si čas na výlet, který máte už tak dlouho naplánovaný. Pokud na něj vyrazíte, dobijete si energii. Nebojte se vzít si s sebou dobrého kamaráda. S partnerem nezažíváte nejlepší chvíle, máte pocit, že situace kolem vás je chladná. Zkuste se svým milovaným zacházet podobně, jako s přáteli. Je pravděpodobné, že vzájemné vztahy vylepšíte. Únava, kterou cítíte, vám dává najevo, že je třeba zpomalit.

Býk

Opřete se o svou upřímnost. Nenechte se natlačit do něčeho, co je vám proti srsti. Šetřete svou energií. Stresu se nejlépe zbavíte cvičením. Dnes dostanete příležitost setkat se s novými lidmi. Zažijete s nimi příjemné chvíle. Dejte si pozor na to, co říkáte. Mluvíte rychleji, než myslíte, a to se vám nemusí vyplatit zejména v pracovním prostředí. Jakákoli rozhodnutí opírejte o fakta, která máte k dispozici. Nebojte se zjistit si další informace na vlastní pěst.

Blíženci

Pokud se s někým dostanete do konfliktu, snažte se zachovat jasnou mysl a buďte upřímní. Chcete-li si zachovat dobré zdraví, bude zapotřebí přehodnotit svůj jídelníček. Nenastavujte si laťku příliš vysoko, jinak můžete den zakončit v naprostém vyčerpání. To atmosféru v domácnosti vůbec nepozvedne, spíše naopak. Nezadaní, nechte se vést svou intuicí a dostanete se na místo, kde se setkáte s někým opravdu výjimečným.

Rak

Ať se dnes pustíte do čehokoli, je velice pravděpodobné, že budete úspěšní. Neodkládejte úkoly spojené s úředničinou. Všechny doklady musíte mít v pořádku. Dejte si pozor na to, co jíte, protože vám hrozí zažívací potíže. Raději si všechny pokrmy připravujte sami. Ve financích budete mít štěstí, ale hazard se vám nevyplatí. Nebojte se být ve vztazích hraví. Můžete tak zažít nové věci. Zaměřte se na pohyb. Snažte se strávit co nejvíce času venku.

Lev

Ve vztazích kolem vás panuje napětí. Umíte být objektivní a vcítit se do pocitů ostatních, takže je ideální čas na to zakročit a urovnat všechny problémy. S energií jste na tom dobře, ale snažte se šetřit. Je možné, že na vás čekají úkoly, se kterými jste nepočítali. Uspořádejte si záležitosti, které se týkají vašich financí. Možná přijdete na zbytečné výdaje. Pociťujete potřebu uniknout z každodenní rutiny. Pokud se vám to nepodaří, budete frustrovaní.

Panna

Vaše sebevědomí stoupá a klesá – nemůžete se spolehnout sami na sebe. Nechte se vést svými instinkty, které vám mohou pomoci otevřít nové příležitosti. Přehodnoťte své stravovací návyky, protože je pravděpodobné, že vám ve stravě chybí některý z významných vitamínů. Vaše tělo vám samo napoví. Budete mít možnost oplatit laskavost někomu, kdo vám pomohl v minulosti. Vaše optimistická nálada z vás dělá příjemného společníka.

Váhy

Je ideální čas udělat si pořádek ve věcech úředních, právních i administrativních. Zjistíte, že v těchto záležitostech existuje příležitost, jak získat pro sebe prospěch. Pokud se rozhodujete, zůstaňte nohama na zemi. Někdo s vašich přátel vás může pozvat na večeři. Dejte si pozor na přejídání. Vzhledem ke své emoční nevyrovnanosti můžete být výbušní. Snažte se získat čas pro všechna svá jednání. Jedině tak si můžete uspořádat v hlavě případné důsledky svého chování včas.

Štír

Nemůžete se spolehnout na své emoce. Jsou nestabilní a mohou vás donutit chovat se nevhodným způsobem. Bude nejlepší snažit se strávit co nejvíce času sami se sebou. V zaměstnání se schyluje k hádce. Snažte se jí zabránit. Pokud dojde k otevřenému konfliktu, nenechte se vyprovokovat. Díky tomu, že si zachováte chladnou hlavu, můžete ukončit starosti spojené s prací. Pokud máte pochybnosti o sobě samém, snažte se soustředit na úspěchy, kterých jste v minulosti dosáhli.

Střelec

Čeká vás spousta tvrdé práce. Jak se nakonec ukáže, bude to stát za to. Pokud máte pocit, že na něco nestačíte, hledejte podporu ve svém okolí. Snažte se o sebe více starat. Začněte pečlivě naplánovaným jídelníčkem zaměřeným na vyváženou stravu. Základem by měla být zelenina. Pokud se otevřete nápadům ostatních, můžete se nechat inspirovat. Soustřeďte se na to, ať neutrácíte věci, které nepotřebujete. V zaměstnání pracujete klidně a svědomitě. Jen tak dál.

Kozoroh

Po psychické stránce jste na tom výborně. Využijte toho tak, že požádáte o něco, co si zasloužíte. Pokud chcete něčeho dosáhnout, nečekejte pasivně. Do klína vám samo nic nespadne. Budete muset projevit aktivitu. Ve vztahu vás čeká problém, který je třeba vyřešit vzájemnou komunikací. To znamená nejenom argumentovat, ale také naslouchat druhému. Budete mít příležitost popřemýšlet o své budoucnosti.

Vodnář

Dejte si dobrý pozor na to, jak se chováte k ostatním. Možná to tak ani nemyslíte, ale vypadáte nepřátelsky. Při komunikaci zapojte úsměv a laskavá slova. Hrozí vám stres, proto se zaměřte na relaxační a odpočinkové aktivity. K chování ostatních se snažte být chápaví. Neočekávejte od nich nemožné. Negativní myšlenky zaměňte za ty pozitivní. Nalaďte se na to dobré ve vašem životě. Snažte se zbavit zbytečných věcí ve své domácnosti, které už nepoužíváte.

Ryby

Jste v pokušení jednat neuváženě a bez rozmyslu. Pokud se tohoto impulzu zbavíte, všechno půjde tak, jak jste si naplánovali. Jste silnější, než si myslíte, tak o sobě přestaňte pochybovat. Vydejte se do společnosti a nebojte se komunikovat s neznámými lidmi. Můžete v tom najít rozptýlení, ale také nové přátele. Nejste spokojeni se svým partnerem. Možná je to ale jen proto, že nevíte, co od něho vlastně chcete. Je zapotřebí udělat si v tom konečně jasno.