Horoskopy

Sobecká znamení: těchto 5 myslí vždy jen na sebe

Sobecká znamení: těchto 5 myslí vždy jen na sebe

Sobci vždy staví se na první místo. Nikdy jim skutečně nezáleží na tom, co chtějí ostatní nebo zda svým chováním způsobí někomu trápení. K sobecké povaze mají sklony jedinci narození v některých znamení zvěrokruhu. Těchto 5 má k sobectví největší předpoklady.

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou velmi cílevědomí a mají nastavené cíle. Když si berani vezmou něco do hlavy, jdou si tvrdě za svým. Při dosahování těchto cílů se projevuje jejich sobecká povaha. Klidně vás využijí ve svůj prospěch a pak na vás zapomenou. To může být pro takto využité jedince velmi zraňující.

Panna (23. srpna – 22. září)

Někteří lidé narozené ve znamení panny jsou sobecké ve chvílích, kdy se snaží dosáhnout cíle. Je pro ně důležité, aby konečný výsledek byl na prosto dokonalý. Z toho důvodu je těžké pro ostatní kolegy s nimi vyjít. Na jednu stranu se tváří jako nejlepší přátelé, ale jakmile jim pomůžete, ukáže vám tu pravou povahu panny.

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka touží po maximálním emocionálním propojení. Vyžadují neustálé vyznávání lásky a objetí, což může být někdy otravné. Pokud to nedostávají, stávají se majetnickými a svého partnera začnou dusit, a to čistě ze sobeckých důvodů, protože jim záleží ve skutečnosti jen na jejich pocitech.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou přirozenými vůdci, ale pokud jim někdo nesedí do party, protože nedělá to, co po něm lev chce, zbaví se ho. Jsou nemilosrdní a bezohlední. Sobecky se zbavují všeho a všech lidí, kteří jim mohou způsobovat problémy.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci se na vás budou tvářit mile, ale když se otočíte zády, klidně vám bodnou kudlu do zad, pokud jim to bude hrát do karet. Z toho důvodu jsou jen zřídkakdy dobrými přáteli.