Krása a módaVlasy

Změna účesu: rady a tipy před návštěvou kadeřníka

Změna účesu: rady a tipy před návštěvou kadeřníka

Říká se, že změna je život a je potřebná k jakémukoliv pohybu vpřed. Když totiž na našem životě nic nezměníme, nemůžeme ani očekávat, že se v nějakém směru zlepší. Toužíte po změně svého účesu? Nečekejte a udělejte to! Jen si před tím nezapomeňte přečíst naše rady, které vám pomohou s tím, abyste našly ten nejvhodnější účes pro vás, než se vydáte naslepo do kadeřnického salónu.

Ze všeho nejdůležitější je položit se nejdříve pár otázek, které jsme si pro vás přichystaly. Pomohou vám totiž s tím, abyste zjistila, co vlastně chcete změnit na svých vlasech. Pod jednotlivými otázkami najdete možnosti účesů právě pro vás. Jsme si jistí tím, že si vyberete!

Chcete vypadat mladší?

Ano, správný účes, barva a střih vlasů opravdu dokážou ubrat pár let. S přibývajícím věkem proto své vlasy spíše jemně zesvětlujte, než abyste je ztmavovala. Chcete vypadat mladší? Noste ofinu, vlnité vlasy nebo změňte svůj účes radikálně a ostříhejte se na krátko.

Toužíte po optickém zeštíhlení obličeje?

Zvolte tmavší odstíny barev, například středně hnědou. Nejlepší typ účesu pro vás bude nosit vlasy naprosto volně a sestříhané směrem do obličeje. Délku vlasů vždy volte po ramena. Slušet vám bude i trendy účes jménem bob, který vede i u celebrit a na přehlídkových molech v letošním roce.

Ráda riskujete a přejete si radikální změnu?

Fandíme vám! Letos jsou trendy pestré růžové odstíny. Obáváte se změny na celé délce vašich vlasů? Obarvěte si pouze pár pramínků.

Změna účesu vám dodá ztracené sebevědomí i pozitivnější pohled na svět

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv účes, nezapomeňte na to, že se v něm musíte cítit dobře. Sto lidí vám může říct svůj názor, ale především vy se musíte líbit sama sobě při pohledu do zrcadla.

Nebojte se a buďte odvážná. Ať už procházíte náročným životním obdobím nebo pouze toužíte po vypadnutí ze stereotypu, právě změna účesu vám může pomoct také psychicky. Nejen, že se budete cítit atraktivněji, ale vrátí se vám pozitivita a nadšení z každodenních úkolů. A to vše dokáže právě změna vašeho účesu!