Krása a módaNehty

Neonové žluté nehty: hravá manikúra na léto 2024

Neonové žluté nehty: hravá manikúra na léto 2024

Blíží se léto, a proto je čas dát zase po čase přednost zářivějším barvám na vašich nehtech. Neonové žluté nehty jsou velmi odvážná volba, která je naprosto nepřehlédnutelná. Hodí se ale pro každého? Jakým barevným typům sluší a kdo by se jí měl spíš vyvarovat?

Jakým barevným typům budou slušet

Neonové žluté nehty jsou ideální letní volbou pro ty, kteří mají opálenou pokožku. Neonové odstíny pomohou opálení ještě víc zvýraznit. Kdo by to nechtěl, že? Neonové barvy budou dělat nejlepší službu jarním typům, jelikož pro zbylé barevné typy jsou zkrátka příliš zářivé. Výjimku tvoří pravá zima, kterou naopak neonové barvy skvěle doplňují.

Že jarní typ poznáte podle toho, že vaše pleť má žlutý podtón a mimo letní období je poměrně světlá. Vaše vlasy jsou spíš světlé až středně hnědě, zpravidla však mají přirozeně teplý podtón. Oči jarního typu bývají zelené či modré ani světle hnědé však nejsou netypické.

Domácí gel lak

Pokud jste stejně jako spousta žen i vy propadla kouzlu domácího gel laku, pak určitě vyzkoušejte odstín Limoncello od značky NANI Nails nebo odstín NR144 z řady Califormia od značky NTN. Krásný neonově žlutý odstín má v nabídce také značka Diamond Nails.

Klasický lak

Pokud dáváte přednost klasickému laku a nechcete začít používat UV/LED lampu, pak určitě vyzkoušejte odstín Zesty od značky Makeup Revolution. Krásný neonově žlutý odstín má také ve svém portfoliu značka Catrice nebo sáhněte po klasice všech klasik, kterou je řada neonových laků od Dermacolu.

Profesionální pomoc nad zlato

Jestliže si samy nejste jisté svými schopnostmi amatérské manikérky, vyhledejte služby profesionálního salónu. Když budete mít trochu štěstí, pak i vaše oblíbená nehtařka bude mít ve své nabídce neonově žlutý odstín. A pokud ne, tak nesmutněte. V dispozici je plno krásných letních odstínů, které krásně podpoří vzhled vašich opálených rukou.