KrásaKrása a módaZdraví

Změna postavy za 3 měsíce: Zhubněte až 12 kg díky těmto tipům

Změna postavy za 3 měsíce: Zhubněte až 12 kg díky těmto tipům

Ptáte se sami sebe, zda je možné změnit svou postavu během pouhých 3 měsíců? Odpověď vás možná překvapí, protože zní ano, je to možné! Díky našim tipům můžete během 3 měsíců pozorovat příjemné změny na svém těle a jediné co k tomu budete potřebovat, je vaše silná vůle a chuť vypadat jinak! Tak jdeme na to!

Během 3 měsíců můžete zhubnout až 12 kg

Zavřete oči a představte si sami sebe za 3 měsíce o 12 kg váhy chudší. Líbí se vám ta představa? V tom případě vás jistě potěší, že se nemusí jednat pouze o fantazii, nýbrž o realitu!

Zdravé hubnutí totiž znamená, že každý týden ztratíte 0,5 – 1 kg vaší váhy a to znamená, že se tímto pomalým úbytkem vyhnete nenáviděnému jo-jo efektu (= po čase přiberete dvakrát více váhy, než jste původně ztratila). Ve finále však „pouhých“ 0,5 – 1 kg znamená hodně, protože po 3 měsících to může být dohromady nádherných 12 kg a to už je rozdíl, kterého si všimnete vy i vaše okolí!

Jak to dokázat?

Díky aerobnímu tréninku zhubnete

Už jste slyšeli o aerobní aktivitě? Nejen že je zdravá pro správnou funkčnost vašeho srdce, nýbrž se při ní také nejlépe a nejrychleji hubne.

Stačí dodržet alespoň 3x týdně 30 minut aerobní aktivity, abyste po pár týdnech začali pozorovat změny na svém těle. A co přesně aerobní trénink znamená? Můžete jezdit na kole, běhat, svižně chodit nebo provozovat turistiku a spojit pobyt v přírodě s hubnutím.

Velmi dobře vypadají šaty, které odhalují šíji, ramena a klíční kosti

Magické trio

Zařaďte do vašeho denního příjmu tři magické složky – ovoce, zeleninu a čistou vodu. Ke každému slanému jídlu přidejte zeleninu o velikosti vaší dlaně a na dopolední svačinu jezte stejné množství ovoce.

Během celého dne pijte čistou vodu (pokud vám nechutná, přidejte citron nebo pár lístků máty či bazalky) a dodržujte množství alespoň 1,5 – 2 litrů. Díky dostatečnému příjmu vody budete hubnout a měnit svou postavu snadněji.