Horoskopy

Zlobivá znamení: těchto 5 dětí nejvíce zlobí

Zlobivá znamení: těchto 5 dětí nejvíce zlobí

Vliv znamení zvěrokruhu je zřejmý již od útlého dětství. Výchova přirozeně zlobivých a temperamentních dětí je obzvláště náročná. Jen málokterý rodič výchovu těchto dětí zvládne bez větších šrámů na duši. Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí děti, které mají největší předpoklad zlobit?

  • beran
  • býk
  • panna
  • štír
  • vodnář

Beran (21. března – 20. dubna)

Temperament jedinců narozených ve znamení berana se skutečně projevuje již od útlého dětství. Jsou velmi tvrdohlavé a nenechají si nic vysvětlit. Tak jak si nenechají ve vyšším věku radit, tak nesnášejí povely dospěláků. Všechno si chtějí zkusit, i když jim dospělí radí nebo dokonce přikáže, ať to nedělá.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci nenávidí, když kdokoliv narušuje jejich pohodu. Sice mají rádi rodinné akce, ale nesmí narušovat jejich pohodlí. Nenávidí domácí práce a jen tak něco je nepřiměje, aby připojili ruku k dílu. Děti jsou jen velmi těžko zvladatelné, protože jsou velmi tvrdohlavé.

Panna (23. srpna – 22. září)

Děti narozené ve znamení panny se snaží být ve všem nejlepší, aby mohli oslňovat své okolí svou dokonalostí. Když se jim ale nedaří, jsou vzteklé a je jen velmi těžké je zvládnout, protože jsou velmi umíněné.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Děti, které se narodily ve znamení štíra, jsou manipulativní ke svému okolí, jen co si začne uvědomovat, jak skvělý nástroj pro dosažení toho, co chtějí, to je. Nebudou tolerovat nikoho, kdo jim bude bránit dosáhnout všeho, co si jen zamanou.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře jsou výraznými osobnostmi již od útlého dětství, Jdou neradi se stádem a pravděpodobně nebudou chtít děti dělat činnosti, které běžně děti v jejich věku dělají. Jsou velkými individualisty a jakákoliv negativní energie je odežene.