Horoskopy

Vztahový horoskop pro únor 2023

Vztahový horoskop pro únor 2023

Venuše, která je planetou lásky, romantiky, vztahů, vládkyní krásy, touhy, sexu, plodnosti a prosperity, přechází 12. února do znamení Kozoroha. Mars jakožto ukazatel vášně, touhy a energie pak 5. února přejde do svého exaltovaného znamení. Co to ale pro vás znamená?

Beran (21.3.-20.4.)

Únor pro Berana začne romanticky. S partnerem si budete rozumět a společně posílíte pouta lásky. Společná dovolená posílí vaši pospolitost. Nicméně kvůli přílišnému pracovnímu nasazení byste se měli snažit udržet rovnováhu a se svým partnerem komunikovat. Pokud patříte k těm nezadaným, v druhé polovině měsíce se váš vztah rozvine a možná se posunete k trvalému vztahu.

Býk (21.4.-21.5.)

Začátek tohoto měsíce bude pro Býka v oblasti romantických vztahů poněkud rozpačitý, a to především kvůli pracovnímu vytížení. Ale druhá polovina měsíce bude zábavný a přinese spoustu radovánek. Pokud jste nezadaní, tento měsíc budete spíše vyhledávat nezávazné románky a užívat si společenského života. Věnujte čas posílení milostných pout a snažte se svému protějšku více porozuměr.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Blíženci se v únoru mohou potýkat s určitými potížemi ve vztazích, zejména kvůli špatnému finančnímu hospodaření. Dobré je, že s postupujícím měsícem se situace uklidní. Otevřeně diskutujte o svých financích a pracujte na přívětivosti. Nezadaní se mohou cítit osamělí a ztracení, protože se jim stále nedaří najít vhodného partnera. Možná je na čase změnit své myšlení a být otevřenější a přizpůsobivější.

Rak (22.6.-22.7.)

Raci mají v únoru štěstí, pokud jde o romantiku. Příjemný výlet s partnerem vás sblíží a zvýší vaši spokojenost. Je pravděpodobné, že si s partnerem užijete skvělé sexuální radovánky. Nezadaní se budou rádi stýkat s lidmi a potkávat spoustu podobně smýšlejících lidí, ale nebudou spěchat s navazováním trvalého vztahu.

Lev (23.7.-22.8.)

Lvi na začátku února získají plnou podporu svých partnerů. Je pravděpodobné, že se svým partnerem budete sdílet dobré vztahy, přátelství a intimitu. Druhá polovina měsíce by nemusela být tak přátelská, protože doposud skvělou harmonii by mohly narušit některé hádky. Nezadaní pravděpodobně najdou svou drahou polovičku a sblíží se s ní. V druhé polovina února však může dojít k určitému rozkolu. To vám poskytne čas na to, abyste si promysleli klady a zápory vztahu.

Panna (23.8.-22.9.)

U Panen se mohou vyskytnout neshody s partnerem, které se mohou v druhé polovině měsíce vyhrotit. Navzdory neshodám vám to bude v posteli klapat. Nezadaní se v únoru budou dobře bavit s přáteli a podobně smýšlejícími lidmi. Zamilovaní si své zamilování budou užívat, ale se vztahem nebudou spěchat.

Váhy (23.9.-23.10.)

S partnerem budete mít pravděpodobně dobrý vztah. Společný výlet zvýší vaši intimitu a posílí pouta vašeho vztahu. Zvýší se vaše vzájemné sympatie a prohloubí se vaše náklonnost. Nezadaní si vytvoří hluboké pouto ke svému partnerovi a prožijete bouřlivý románek. Zamilovaní jedinci pak budou mít nakročeno k uzavření svazku.

Štír (24.10.-22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra si budou užívat klidu a harmonie se svými partnery a jejich vzájemné porozumění se mnohonásobně prohloubí. V druhé polovině měsíce si však musíte dávat pozor na vaše ego. Nezadaní se budou dobře bavit a stýkat se s lidmi. Nebudou mít náladu vytvářet si žádná trvalá pouta.

Střelec (23.11.-21.12.)

Střelci se v únoru musí zaměřit na svobodnější vyjadřování lásky a emocí. Zamyslete se nad svými požadavky a buďte tolerantnější vůči svému partnerovi. Nezadaní ve svých vztazích budou prožívat vzestupy a pády. Snažte se být ve svém vztahu pozornější.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kozorozi budou muset v únoru vynaložit mimořádné úsilí, aby si udrželi mír a harmonii. Nedovolte, aby váš vztah kazilo ego. Po rozpačitém začátku s vaším partnerem se vše v druhé polovině měsíce urovná. Nezadaní budou mírně zmatení a nerozhodní v tom, co hledají a čekají od svého partnera.

Vodnář (21.1.-20.2.)

Vodnářům mohou v průběhu měsíce narušit harmonii domácí problémy. Zachovejte si chladnou hlavu a nepouštějte se do zbytečných sporů. Buďte ke svému partnerovi upřímní z každou cenu, protože právě upřímnost posílí vaše pouto. Nezadaní si vytvoří náklonnost ke své drahé polovičce a váš románek bude zpočátku vzkvétat a růst.

Ryby (21.2.-20.3.)

Lide narození ve znamení Ryb zažijí ve svém vztahu určitou disharmonii. Měli byste hledat řešení, místo abyste problémy zametali pod koberec. Uvést vše na pravou míru je vždy lepší než problémy odkládat. V druhé polovině měsíce někteří z vás budou čelit rozchodu a být zklamaní. Ale nezapomínejte, že čas a trpělivost jsou tím nejlepším lékem na duši, který zahojí všechny rány.