Horoskopy

Tato znamení před vámi letos mohou něco skrývat: 6 lidí, na které si dát pozor

Tato znamení před vámi letos mohou něco skrývat: 6 lidí, na které si dát pozor

Každý má nějaké to tajemství, u kterého touží po jediném, aby nevyšlo nikdy najevo. Někteří lidé se projevují jinak, než jací jsou ve skutečnosti. My jsme pro vás připravili přehled lidí, kteří budou mít větší či menší sklony před vámi neodhalit tak úplně všechno. Seznamte se, tato znamení před vámi letos mohou něco skrývat. 

1. Beran

Berani jsou hodně orientovaní na úspěch a často jsou schopni udělat nemožné, aby ho dosáhli. Mohou se dokonce uchýlit ke lži nebo podvodu, o kterém se vám nepochlubí. Vy jen uvidíte, jak se beranům daří. Ani vás nenapadne, že by mohli švindlovat.

Detail na ruce píšící test s tahákem.

2. Býk

Býci se chovají velmi hrdě a snaží se vždy zachovat si chladnou tvář. V hloubi duše ale zažívají často nejistotu a nedůvěru vůči svému okolí. Pokud se však zamilují, jsou jako otevřená kniha, která před vámi nic skrývat nebude. Do té doby si ale na býky dejte pozor.

3. Blíženci

Blíženci si velice chrání své nitro, a proto vám o sobě nikdy neprozradí tak úplně všechno. Dokonce ve vztazích s přáteli nebo partnery nebývají zcela upřímní, a pokud jim někdo ublíží, skryjí své skutečné pocity a nekompromisně vztah ukončí. 

4. Lev

Lvi jsou rádi středem pozornosti a za každou cenu chtějí získat to, co po čem touží. Letos před vámi mohou skrývat vnitřní žárlivost, která je může nutit dělat věci, které vám u nich nebudou povědomé.  

5. Panna

Panny mohou skrývat své skutečné pocity tak, že svému okolí složí několik komplimentů, které ve skutečnosti nebudou myslet vážně. Mohou vás ocenit, ale nemusí svá slova myslet upřímně. Proto vždy berte panny s jakousi rezervou. 

6. Rak

Největším tajemstvím, které raci před ostatními skrývají, je to, že jsou velmi zranitelní a citliví. Na venek se nad ostatní povyšují a staví kolem sebe tlusté zdi, což z nich vytváří vyrovnané bytosti. Nevýhodou raků je to, že si svou image chtějí ochránit za každou cenu, a to i za tu, že před vámi letos mohou něco skrývat a ohrozit tak váš vztah.

Dřevěné kladivo chystající se rozbít vejce.

Tato znamení před vámi letos mohou něco skrývat. Máte tedy jedinečnou příležitost, zamyslet se, zda někoho takového ve svém okolí máte a zda vám třeba něco netají.