Krása a módaNezařazené

Výrazné gelové nehty: inspirace na sezónu 2024

Výrazné gelové nehty: inspirace na sezónu 2024

Určitě to taky znáte. Sedíte u své nehtařky, před sebou máte vzorník plný barev, a i když by vás lákalo tolik zajímavých odstínů, nakonec se stejně vrátíte ke své osvědčené klasice. To je ale obrovská škoda. Výrazné gelové nehty letní outfit pěkně rozzáří, a i jednoduchý vzhled udělají zajímavějším.

Nebojte se odvázat

Strach není na místě. Koneckonců je to jen barva a za pár týdnů se s ní budete muset tak jako tak rozloučit. Vyberte si zářivě růžovou, žlutou, zelenou, tyrkysovou nebo fialovou, zkuste třpytivé či pastelové odstíny a se zdobením se nebojte odvázat. Protože kdy, když ne v létě! Uvidíte, jak neonové barvy krásně vytáhnou opálenou barvu vaší pokožky.

Zkuste si to nanečisto

Pokud po nějaké výrazné letní barvě toužíte, ale nemáte odvahu nechat si ji udělat v salónu, protože se bojíte, že svého rozhodnutí a investovaných peněz začnete brzy litovat, zkuste si to nejprve nanečisto. Zajděte do nejbližší drogérie, vyberte barvu, která se vám líbí, a za pár dní sama uvidíte. Klasický lak stejně o moc delší dobu krásný nevydrží, a až pak půjdete do salónu, už budete vědět, jak jste se ve zvolené barvě cítila.

Barvy ano, ale…

Pokud vás už věcná nude barva nudí a chcete něco odvázanějšího na léto, nemějte obavy, i výrazné nehty mohou působit elegantně. Stačí zvolit správný odstín. Mnoho lidí se totiž mylně domnívá, že na jejich jedinou volbou jsou výrazné gelové nehty. Letní barvy bývají sice zářivé, nemusíte ale skončit s barvou jako ze zvýrazňovače. Zkuste jemné pastelové tóny nebo kombinaci s bílou.

Shrnutí

Za celé léto sice vystřídáte pouze přibližně troje nehty, proč by ale všechny musely být stejně nudné jako po zbytek roku. Na Vánoce si všechny rády dáváme červenou, zlatou a zelenou, tak co kdybychom v létě také poslouchaly aktuální trendy? Zvlášť když jsou tak veselé.