KrásaKrása a módaVlasy

Vyhlašujeme nejlepší šampony roku 2023: Máte nějaký z nich?

Vyhlašujeme nejlepší šampony roku 2023: Máte nějaký z nich?

Péče o vlasy je velmi důležitá. Aby byl zdravé a lesklé, potřebují vhodnou vlasovou kosmetiku. Do té patří i šampony. Které jsou ty nejlepší pro rok 2023? Přinášíme vám tipy.

TianDe Bio Rehab

Tento šampon nabízí unikátní složení, které pomáhá pečovat o vaše vlasy. Jemně je umyje a dodá jim potřebnou výživu. Obsahuje komplex biologicky aktivních látek, do něhož patří fytoestrogeny, které pomáhají s obnovou zesláblých nebo poškozených vlasových folikul. Stimulují růst vlasů nových a brání v jejich vypadávání. Součástí šamponu jsou také výtažek ze siamského zázvoru, komplex bylin z Tibetu nebo inovační složky. To vše zlepší prokrvení vlasových cibulek a odstraní lupy. Neporuší přirozené pH pokožky hlavy.

Hledáte-li šampon, který podpoří a obnoví růst zdravých vlasů, pak je to právě TianDe Bio Rehab bez obsahu sulfátů, s obsahem jemných tenzidů na bázi olivového olej. Podporuje rychlejší růst vlasů, které zpevní, dodá jim výživu, zlepši jejich strukturu a v neposlední řadě regeneruje pokožku hlavy.

Alpecin Energizer Coffein Shampoo

Díky kvalitní péči podporuje tento šampon zdravé, krásné a husté vlasy. Vzhledem ke svému dokonalému složení zpomalí vypadávání vlasů, které je podmíněno genetikou. To umožňuje obsah kofeinu. Navíc ještě aktivuje vlasové kořínky a stimuluje růst nových vlasů. Potřebnou výživu dodají obsažené vitamíny. Další složky šamponu představují zinek a niacin, které jsou pro růst nových vlasů též potřebné. Šampon neobsahuje změkčovadla, nezatěžuje tolik vlasy.

Vichy Dercos šampon proti lupům na normální až mastné vlasy

Potřebujete se zbavit lupů? Pak vyzkoušejte tento šampon s obsahem disulfidu selenia (aktivní látka se silným účinkem proti lupům) a cohesylem (pojivo podílející se na regeneraci vlasové pokožky). Termální voda z Vichy obsahuje celou řadu prospěšných minerálů a stopových prvků. Poskytuje zklidňující účinky, eliminuje štípání, svědění a pálení.

Olaplex No.4 Bond Maintenance šampon

Ideální volba pro efektivní očistu pokožky hlavy a důkladné mytí vlasů. Po použití tohoto šamponu budou mít vlasy zpět svoji přirozenou krásu. Šampon navíc podporuje regeneraci a výživu vlasů, posílí vlasová vlákna, dodá dostatečnou hydrataci, potřebný objem a lesk.