Krása a módaVlasy

Vlnité vlasy s ofinou: 4 tipy jak je nosit

Vlnité vlasy s ofinou: 4 tipy jak je nosit

Lákají vás vlnité vlasy s ofinou? Toužíte po romantických loknách, ale došla vám inspirace, jak je nosit? Pak jste tady správně! Podívejte se na naše tipy.

Jak nosit vlnité vlasy s ofinou? Vyberte si!

Je vícero možností, jak můžete nosit vlnité vlasy s ofinou. Ke straně, na pěšinku nebo v krátkém sestřihu? Za nás klidně! Pojďte si vybrat z našich tipů!

  • Ofina k jedné straně
  • Krátké vlnité vlasy
  • Rozdělená ofina
  • Krátká ofina

Ofina k jedné straně

Patříte k ženám, které si vlasy češou k jedné straně? Pak i tehdy, kdy se rozhodnete pro vlnité vlasy s ofinou, od tohoto svého trendu neustupujte. Směřujte ofinu k jedné straně, kdy necháme jen na vás, jestli to bude levá či pravá strana.

Krátké vlnité vlasy

Kdo řekl, že vlnité vlasy musí být nutně dlouhé? Jste-li majitelkou kraších vlasů, nemusíte se vlnek vzdát. I na kratších vlasech mohou vlny vypadat moc pěkně, a to dokonce i tehdy, kdy k nim přidáte kratší ofinku.

Rozdělená ofina

Vlnité vlasy s ofinou můžete pojmout i tak, že si ofinu rozdělíte na dvě strany. Říká se jí též záclonová ofina a v poslední době jde tento trend stále více do módy. Ofina rozdělená na pěšinku přesně uprostřed vypadá pěkně, sedne spíše ženám, které nepotřebují schovat vysoké čelo.

Krátká ofina

Ať už máte krátké, polodlouhé nebo dlouhé vlasy, toužíte-li po vlnách, bude jim slušet krátká ofina. Tento účes můžeme doporučit zejména těm z vás, které řešíte vysoké čelo. Rovná ofina jej krásně schová a tohoto nedostatku si tak na vás nikdo ani nevšimne.

Nezapomeňte o své vlasy správně pečovat

Ať už máte vlasy vlnité od přírody, nebo si je vlníte s pomocí kulmy či žehličky na vlasy, nezapomeňte o svou hřívu správně pečovat. Dopřávejte vlasům kvalitní péči v podobě vlasové kosmetiky, zábaly a různé masky jim jedině prospějí. Odvděčí se vám zdravím a krásou.