DalšíKrásaMóda

Velikonoční outfity pro plnoštíhlé: Zazařte v barvách roku 2023

Velikonoční outfity pro plnoštíhlé: Zazařte v barvách roku 2023

Rozhodování, co na sebe, není nikdy lehké. A v případě Velikonoc se tento úkol zdá ještě daleko těžším. A pokud začínáte panikařit, že Velikonoce tu jsou za chvíli a vy stále nevíte, co si oblečete, nezoufejte. V tomto článku vám poradíme, jaké velikonoční outfity budou letos trendy.

Romantické šaty se vzorem chintz

Chintz, ať už ho milujete, nebo nenávidíte, tento potisk je na jaře vždy top trendem. Někdo ho může sice považovat až za příliš vidlácký, ale pokud se rozhodnete zvolit květinový vzor, který působí rozmarně, určitě vaším kouskem oslníte všechny přítomné. Krom toho chintz sluší skutečně všem.

Žluté šaty po vzoru Zendayi

Pamatujete, když se před dvěma lety ukázala herečka Zendaya ve žlutých šatech a všem spadla čelist? Vychutnejte si tuhle chvilku i vy. Žlutá barva je na Velikonoce velmi trendy a krom toho, že jimi všechny oslníte, se žlutým odstínem dodáte nejen sami sobě, ale i ostatním dobrou náladu.

Zelené čajové šaty

Na zelených šatech je něco tak kouzelného, že jsou pro Velikonoce jako stvořené. A pokud zvolíte kombinaci s bílým potiskem a rukávy, pak je wow efekt zaručen.

Jen růžová to může být

Růžovou na jaře vídáme poměrně často. Ať už v přírodě, tak i v módních časopisech. Pokud se rozhodnete pro růžovou, při výběru odstínu si dejte pozor, jaký tón volíte. Neonově růžová působí příliš lacině a křičí na všechny strany. Místo toho volte spíše něco tlumenějšího jako je pudrová růžová.

Neodolatelná krajka

Znáte někoho, kdo nemiluje krajku? Sluší všem bez ohledu na věk či tvar postavy a na jaro jsou krajkové outfity jako stvořené. Nejen, že v krajce budete vypadat jako éterická víla, ale pokud například krajkové šaty doplníte ještě o nějaký lehký šperk, váš outfit bude bezchybný.

Maxi šaty

Pokud pravidelně sledujete módní trendy, pak jistě víte, že maxi šaty se těší na jaře a v létě veliké oblibě. A letos budou trendy i na Velikonoce. Volit můžete například šaty s rukávy nebo srdcovým výstřihem. Co se týká barev, tak je pudrově růžová sázkou na jistotu. Volit ale můžete i další velikonoční barvy jako je modrá, žlutá, zelená nebo dokonce béžová či bílá. Nezapomeňte ale, že by tyto odstíny měly být jen a především pastelové! Pokud chcete svůj velikonoční outfit pozdvihnout ještě o další úroveň, své maxi šaty doplňte o zlaté náušnice.