Krása a módaVlasy

Věci do vlasů: 6 nápadů, čím oživit každý účes

Věci do vlasů: 6 nápadů, čím oživit každý účes

Vlasy jsou korunou krásy. Dáváme si záležet na tom, aby působily zdravě, byly pevné a nechyběl jim lesk. Pečlivě volíme účesy, které nám sluší. A takový účes lze vždycky něčím zajímavým oživit. Jaké věci do vlasů ozdobí i váš účes? Máme pár nápadů!

Věci do vlasů aneb čím ozvláštnit běžný účes?

Díváte se na sebe do zrcadla a máte pocit, že je váš účes okoukaný, nezajímavý…zkrátka nudný? Nevěšte hlavu. Není hned nutné běžet ke kadeřnici a podstupovat radikální změnu. Stačí pěkné věci do vlasů (chcete-li ozdoby), které i běžný účes ozvláštní a udělají jej zajímavým. Co všechno je k mání a co můžete vyzkoušet?

  • Mašle
  • Gumičky
  • Spony
  • Příčesky
  • Čelenky
  • Hřebínky

Těch možností, jak svému účesu dodat nápad a nový šmrnc, je hned několik. Co se hodí pro každodenní nošení a co třeba na rande? Poradíme!

Mašle

Mašle do vlasů rozhodně nejsou záležitostí jen malých rozkošných holčiček. I dospělá žena může pomocí mašle ozvláštnit vysoko vyčesaný culík nebo naopak vlasy spletené do copu.

Gumičky

Dodejte svému účesu na neokoukanosti s pomocí velké saténové mašle. Vypadají moc zajímavě, navíc se díky barevnému provedení dají krásně sladit se zbytkem vašeho outfitu.

Spony

Ozdobné spony oceníte v momentě, kdy se chystáte na nějakou důležitou schůzku, kde chcete udělat dojem. Proměňte se v dámu, které elegance rozhodně nechybí.

Příčesky

Pokud patříte k ženám, ke kterým nebyla příroda, co do hustoty vlasů, kdovíjak štědrá, pak mezi věci do vlasů, které by vám určitě neměly chybět, patří příčesky. S nimi vizuálně oklamete okolí a účesu hravě dodáte na objemu.

Čelenky

Ani čelenky nepatří mezi věci do vlasů, které by nosily jen holčičky ve školkách. Elegantní čelenka bude slušet i dospělé dámě. Na výběr je z mnoha motivů, proto ten správný hravě zkombinujete se zbytkem looku.

Hřebínky

Ozdobné hřebínky už se dneska tolik nevidí a to je škoda. Krásně a mnohdy i bohatě zdobené ozdoby do vlasů oživí i zdánlivě obyčejný účes.