Krása a móda

Gelové nehty tělové barvy: 3 tipy, aby nude nebyla nuda

Gelové nehty tělové barvy: 3 tipy, aby nude nebyla nuda

Gelové nehty tělové barvy jsou stejně jako francouzská manikúra nestárnoucí klasika. Nikdy s nimi nesáhnete vedle a hodí se vždy a ke všemu. Co ale dělat, když vaše práce vyžaduje, aby vaše nehty byly převážně v tělové barvě, ale vás už neustále se opakující nude odstíny nudí?

  • Vybírejte si z víc odstínů tělové barvy
  • Střídejte různé tvary nehtů
  • Doplňte nude manikúru o různé aplikace a zdobení
  • Krásné ruce = krásná manikúra

Tělová barva není jeden odstín

Stejně jako my lidé nemají všichni stejnou barvu kůže, nemůže logicky být ani jedna univerzální tělová barva. Sáhněte proto jednou k světlejší, zatímco jindy volte odstín z tmavší strany spektra. Čím větší rozdíly mezi barvami budou, tím spíš vás nezačnou nude nehty nudit.

Jedna barva a STOP! nebo…?

Nemusíte skončit u jedné barvy. Tělové barvy mohou tvořit základ vaší manikúry, ale je na vás, jak se jej rozhodnete doplnit. Zkuste se poohlédnout po barevné francouzské manikúře nebo nakombinujte tělovou barvu na většině nehtů s jinou jen na vybraných. Vyzkoušet můžete také různé způsoby zdobení jako jsou vodolepky nebo kamínky a jiné aplikace.

Střídejte tvary!

Pokud už vás neustále se opakující gelové nehty tělové barvy nudí, ale nemáte ohledně barvy příliš na výběr, stále se můžete realizovat ohledně tvaru vašich nehtů. Zkuste jednou obvyklý kulatý tvar nahradit hranatým a ten zase příště mandlovým. Uvidíte, že se budete cítit jako nová.

Shrnutí

Tělová barva není jedna, a pokud vás už začínají nudit vybírejte si! Střídejte více odstínů ať máte alespoň pocit, že nenosíte na nehtech pořád dokola totéž.

A mějte hlavně na paměti, že musíte pečovat o celé své ruce. Nestačí si jen udělat nehty, ale musíte se starat také o nehtovou kůžičku a hydrataci celých svých rukou.