Krása a módaMóda

Černo červené nehty: 4 styly úpravy, které vás zaujmou

Černo červené nehty: 4 styly úpravy, které vás zaujmou

Nosit černo červené nehty chce trochu odvahy. Přeci jen jde o dvě poměrně výrazné (někdo by možná řekl, že dokonce drzé) barvy, které zaručeně upoutají pozornost. Pokud vás lákají černo červené nehty, máme pro vás hned 4 styly úpravy, které vás ohromí. Který z nich si vyberete?

4 styly, jak si nechat upravit černo červené nehty

Černo červené nehty jsou výstřední, živelné a možná i trochu sexy. Jak si je nechat upravit, aby vaše ruce udělaly ten nejlepší dojem? Zkuste to v duchu některého z našich nápadů:

  • ve stylu Francie
  • nehty půl na půl
  • ombré nehty
  • abstraktní styl

Nehty ve stylu Francie

Francouzská manikúra je klasika, která tu byla, je a bude. Když vám dojdou všechny nápady, „francie“ vás nikdy nezklame. Máte dvě možnosti: buď si nechat nalakovat černé nehty a udělat si typické červené proužky, nebo to udělat přesně naopak. V obou případech vaše černo červené nehty zaručeně vyniknou a rozhodně se neztratí.

Nehty půl na půl

Pokud se nám líbí nějaká barevná kombinace, často při úpravě nehtů volíme styl „půl na půl“. V praxi to znamená, že polovinu nehtů zahalíte do jedné barvy a druhou polovinu do té druhé (v našem případě polovinu do černé a druhou polovinu do červené). Jelikož je nehtů lichý počet, zpravidla jedna barva vede, ale to není na škodu.

Černo červené ombré nehty

Velmi pěkně budou černo červené nehty vypadat v ombré duchu. Tento styl se vyznačuje tím, že jedna barva plynule přechází do druhé, což vytváří velmi zajímavý efekt. Setkáváme se s ním nejen na vlasech, ale velmi často také na nehtech. Ombré nehty v těchto dvou barvách vám budou slušet.

Nehty v duchu abstrakce

Další z možností, jak si nechat udělat černo červené nehty a krásně tyto dvě barvičky sladit, je zvolit abstraktní zdobení. Hodí se sem cokoli – čárky, různé cákance, tečky a podobně. Fantazii se meze nekladou, stačí si jen vybrat.