Krása a módaVlasy

Účesy se skřipcem: 4 rychlé styly se sponou

Účesy se skřipcem: 4 rychlé styly se sponou

Vlasy sepnuté skřipcem nosívaly naše babičky, ale není tajemstvím, že tento styl začíná být populárnější. Se skřipcem různé velikosti můžete své vlasy přimět ke spolupráci během několika minut. Je ideální pro ty rána, kdy běžíte pozdě a nemáte čas na úpravu vlasů.

Jednoduchý a roztomilý účes

Tento účes vám zabere méně než 5 minut. Stačí si vlasy zespoda dát nahoru a skřipcem obtočit prameny. Pokud vám vadí odstáté konce pramenů, tak si do skřipce dejte nejen samotné prameny, ale i jejich konce.

Půlený styl

Je vhodný pro všechny druhy příležitostí. Navíc ho zvládnou krátké, středně dlouhé ale i dlouhé vlasy. Nejdříve si upravte vlasy tak jak potřebujete. Máte na výběr mnoho možností:

  • Beach waves
  • Vyžehlené vlasy
  • Nakulmované vlasy

Poté si z každé strany nad uchem stáhněte vlasy tak, aby byly mimo váš obličej a přidejte skřipec.

Nízký culík a drdol

Každé ráno hledáte gumičky, které se ztrácejí více než ponožky? Pořiďte si dlouhý skřipec, který umístíte na zamotaný culík. Skřipec umístěte na zadní část hlavy a culík pusťte volně ze skřipce. Pokud byste měli zájem o drdol, jelikož na culík nemáte mnoho vlasů tak si udělejte nízký drdol kde místo gumičky použijete menší skřipec.

Vesmírné drdoly

Trochu jemnosti nikomu neuškodí. Tento účes lze uplatnit i na kratší vlasy. Rozdělte vlasy uprostřed na dvě části. Každou sekci stáhněte dozadu a vytvořte dva culíky na vrcholu hlavy. Nyní vlasy omotejte kolem základu culíku a zajistěte menšími skřipci.

Shrnutí

Pokud hledáte možnost jak upravovat vlasy bez pomocí tepla, tak výše zmíněné účesy jsou ideální. Skřipce mají širokou škálu barev a vzorů, které vám umožní sladit outfit s účesem. Spěcháte? Není problém, skřipec vám zajistí účes do 5 minut.