Krása a módaVlasy

Účesy s vyholenou stranou: 4 nejoblíbenější styly

Účesy s vyholenou stranou: 4 nejoblíbenější styly

Máte pocit, že je čas na změnu? Tyto punkové, ale zároveň i stylové vyholené účesy vytváří fascinující vzhled. Necítíte se v účesu komfortně? Tak vyholenou plochu schovejte svými vlasy. Vyholené účesy jsou univerzální a my vám představíme nejpopulárnější střihy roku 2024.

Culík s vyholenými stranami

Pokud nechcete být příliš odvážní, zkuste něco méně nápadného. Na první pohled nikdo nic nepozná, ale poté si každý řekne wow. Navíc si můžete vyholenou stranu zamaskovat svými vlasy. Jedná se o vysoký culík s vyholenou stranou. Tento styl dodá vašemu vzhledu život.

Oboustranné vyholení s copánkem

Klasické copánky nosí každý. Pojďme si tento styl trochu okořenit. Nechte si vyholit obě strany hlavy a uprostřed si své husté kadeře zapleťte do copánku. To samé lze provést i s kratšími vlasy. Zde by se jednalo o účes Mohawk, kde je vyholená strana hlavy a zbytek krátkých vlasů směřují nahoru.

Dlouhé vlasy s jemným vyholením

Máte chuť si vyzkoušet vyholené styly, ale máte obavy? V tomto případě je pro vás daný sestřih ten pravý. Jedná se vyholení menší plochy nad uchem a předělání vlasů na druhou stranu, v případě nouze, lze místo opět zamaskovat.

Extravagantní střih Bob

I s účesem Bob lze experimentovat. Vyholením jedné strany a hranatým lemem na straně druhé získáte vynikající elegantní vzhled s trochou drzosti. Tento styl je vhodný pro ženy napříč věkovými kategoriemi, jelikož zaručuje mladiství vzhled.

Dříve než se pustíte do účesů

  • Čekají vás časté návštěvy u kadeřníka, kvůli zachování tvaru účesu
  • Domluvte si s kadeřníkem setkání, kde proberete design a barvy na vlasy
  • Vzhledem k tomu, že vyholené místo může ukazovat pokožku hlavy, dodržujte vlasovou rutinu, která se zaměřuje hlavně na pokožku hlavy