Krása a módaVlasy

Krátký účes pro baculky: Proč jsou pro vás vhodné tyto 3 účesy?

Krátký účes pro baculky: Proč jsou pro vás vhodné tyto 3 účesy?

Ohledně krátkých účesů ve světě panuje jeden známý mýtus a tím je, že jsou vhodné pouze pro štíhlé ženy. Opak je však pravdou, protože baculky mohou také nosit krátké účesy a vytvořit tak trendy vzhled, který zdůrazní jejich přirozenou krásu a zvýší jim sebevědomí. V tomto článku společně zjistíme, proč jsou tedy krátké účesy vhodné také pro baculky a představíme vám několik skvělých nápadů na účesy, které vás mohou inspirovat.

Proč jsou krátké účesy vhodné také pro baculky?

  • Krátké účesy baculkám umožňují zvýraznit přirozenou krásu jejich obličeje, protože odkrývají více pokožky a přitahují pozornost k tváři. Když si baculka vybere správný krátký účes, může zvýraznit své rysy a naopak odtáhnout pozornost od objemnějších boků nebo bříška.
  • Krátké účesy jsou často mnohem jednodušší na údržbu než delší vlasy. Baculky tedy mohou ocenit fakt, že nemusí trávit hodiny před zrcadlem s fénem, kulmou nebo žehličkou na vlasy. Krátké účesy také vyžadují méně času na úpravu a jsou pohodlnější pro každodenní nošení.
  • Krátké účesy mohou baculkám dodat větší sebevědomí a styl. Ať už zvolíte jakýkoliv krátký účes, měla byste se v něm vždy cítit dobře, protože pokud se budete cítit dobře, budete tak zároveň i vypadat!

Jaký krátký účes zvolit?

  • Jako baculka určitě vyzkoušejte účes s názvem pixie cut. Jedná se o krátký, ženský účes s delšími vrchními vlasy a naopak zkrácenými boky. Vytvoříte díky němu moderní vzhled a získáte tak účes pro každodenní nošení.
  • Další skvělou volbou může být klasický bob, který je obzvlášť letos velmi populární. Můžete si vybrat délku, která vám nejlépe vyhovuje a zvolit si mezi vlnitým nebo rovným bobem. Možností úpravy bobu je spousta a každá z nich je vhodná k jiné příležitosti.
  • Zkonzultujte se svou kadeřnicí možnosti asymetrických střihů. Jedná se totiž o moderní typ stylingu vašich vlasů, který vám vždy dodá šmrnc.