Krása a módaVlasy

Účesy pro ženy po padesátce: TOP 7 stylů, které vám padnou

Účesy pro ženy po padesátce: TOP 7 stylů, které vám padnou

Účesy pro ženy po padesátce sice nemají jasně daná pravidla, nicméně ženy v tomto věku už vědí, že si nemohou dovolit kdovíjaké extravagance. Mají přece svoji úroveň, kterou rozhodně nepotřebují podkovávat nevhodně zvoleným vlasovým stylingem. Přinášíme vám inspiraci na zajímavé účesy pro ženy po padesátce, které jsou stále velmi šik a trendy. A zaručeně vám budou slušet.

Tipy na účesy pro ženy po padesátce

Pokud i vy patříte k ženám, které překročily tento významný životní milník, určitě se stále chcete líbit. Chcete se cítit sebevědomě, krásná ve svém těle i účesu. Zkuste s klidným svědomím některý z následujících sedmi tipů.

  1. Krátké mikádo
  2. Dlouhé mikádo
  3. Kudrnaté mikádo
  4. Středně dlouhý kaskádovitý střih
  5. Dlouhé vlasy s ofinou
  6. Středně dlouhé vlasy s ofinou
  7. Krátké vlasy v rozcuchaném stylu

Krátké mikádo

Elegantní krátké mikádo je klasika, která vás nemůže zklamat v kterémkoli věku. Krásně přitáhne pozornost k vaší tváři, orámuje obličej a díky vhodně zvolené barvě vám dodá na atraktivitě.

Dlouhé mikádo

Mezi účesy pro ženy po padesátce zařazujeme také dlouhé mikádo, které představuje vysoce stylový účes. Vlasy v tomto případě sahají těsně na ramena, krásně rámují obličej a v zadní části mohou být lehce kratší.

Kudrnaté mikádo

Chcete být sexy? Pak vsaďte na kudrnaté mikádo, které podtrhne váš sex appeal a dodá vám na ženskosti – a jistě i na sebevědomí.

Středně dlouhý kaskádovitý střih

Líbí se vám účesy, které působí tak trochu cik cak? Pak je pro vás ideální volbou středně dlouhý kaskádovitý účes, který dokáže hravě zamaskovat i ten fakt, že se vám s přibývajícím věkem vlasy začínají trochu lámat. Tomuto účesu to ani trochu nevadí.

Dlouhé vlasy s ofinou

Účesy pro ženy po padesátce myslí i na majitelky delších vlasů, které se dlouhé hřívy nechtějí vzdát. A ani nemusí! Díky ofině se rozzáříte a získáte rázem mnohem více možností, jak si s účesem vyhrát.

Středně dlouhé vlasy s ofinou

Zde platí to samé, jako u vlasového stylu zmíněného výše, akorát s tím rozdílem, že vlasy sahají maximálně k ramenům. I v tomto účesu se budete líbit sama sobě.

Krátké vlasy v rozcuchaném stylu

Jako poslední mezi účesy pro ženy po padesátce zařadíme i krátké střihy v rozcuchaném stylu. Tyto účesy jsou na pohled velmi atraktivní a živé. Nedbalý rozcuch vám opticky ubere pár let.