Horoskopy

Tyto 4 znamení čeká na jaře 2024 nejvíc změn

Tyto 4 znamení čeká na jaře 2024 nejvíc změn

Jarní slunečné paprsky se pomalu vkrádají do našich dnů a s příchodem jara přicházejí i významné změny pro některá znamení, přičemž Kozorozi, Berani, Střelci a Ryby tyto jarní vibrace pocítí ze všech nejsilněji.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Začátek jarního období bude pro vás pořádnou jízdou. Veškeré hvězdy jsou vám nakloněny a přináší vám do vašeho života nové příležitosti, které otočí váš průběh dosavadního žití o 180 stupňů. Půjdete tomuto dobrodružství vstříc nebo raději zůstanete ve svém pohodlí a stereotypu? Ať už si zvolíte jakoukoliv z těchto cest, vaše vnímání vašeho života už nebude stejné.

Beran (21.března – 19. dubna)

Jaro se bouří a dostává se k moci a s tím se bouří i vaše ohnivá energie, která ve vás dřímá. Je otázkou času, jak dlouho ještě zvládnete v sobě nahromaděnou energii držet a nebouchnout. Zkuste pro jednou nedusit své emoce v sobě a namísto toho řekněte, co si myslíte. Je možné, že se nesetkáte s pochopením, ale ve výsledku to bude na konci dne velmi osvobozující pocit, který za to stojí!

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Střelci budou mít jaro spojené s potřebou být neustále v něčí společnosti. Samota vám v tomto období nedělá dobře. Je velmi možné, že díky jarním vibracím, které budete silně pociťovat a budou vámi prostupovat budete odlišně působit na své okolí. Buďte ale v klidu, vaše okolí bude vaše nová energie bavit a budete neobvykle často středem pozornosti.

Ryby (19. února – 20. března)

První jarní paprsky udělají z ryb o něco vřelejší a především citlivější stvoření. Toto jarní období vás bude nutit pracovat na svém emocionálním a vnitřním růstu. Neptun vaše vládnoucí planeta vám pomůže se ponořit do hloubky a najít v sobě 13. komnatu o které jste do teď nevěděli. Toto nové objevení vám pomůže především ve vaší pracovní sféře, kde tyto nové schopnosti a vědomosti o sobě samém perfektně využijete.