Horoskopy

Týdenní horoskop 25. – 31. března 2024. Blížence čekají konflikty na pracovišti, Kozoroh může vylepšit mezilidské vztahy

Týdenní horoskop 25. – 31. března 2024. Blížence čekají konflikty na pracovišti, Kozoroh může vylepšit mezilidské vztahy

Beran

Tento týden vás čeká nadměrná pracovní zátěž, což může negativně ovlivnit také vaše zdraví. snažte se udělat si co nejvíce času sami pro sebe. Dopřejte si odpočinek.

Ve finančních záležitostech budete mít štěstí. Je to ideální čas provést nějakou investici.

Pokud toužíte začít s novým projektem, můžete počítat s podporou ostatních členů své rodiny. Vyslechněte si jejich názory a nápady, budou inspirativní.

V zaměstnání můžete vypadat trochu nesoustředěně. Důvodem je to, že musíte pracovat na více projektech najednou. Naštěstí se v nich neztratíte.

Býk

Tento týden se budete těšit dobrému zdraví, protože umíte najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Vaši finanční situaci může negativně ovlivnit návštěva blízkých příbuzných. Pokud jim nemůžete nebo nechcete poskytnout finanční pomoc, nebojte se odmítnout.

V profesním životě narazíte na spoustu zajímavých příležitostí. Nebojte se je využít, protože vám přeje štěstí. Co nezvládnete díky svému nadání a vzdělání, to doženete díky šťastným náhodám.

Blíženci

Tento týden bude po zdravotní stránce velmi dobrý. Díky tomu, že se staráte o své zdraví, můžete se vyhnout nemocem. Jestliže ještě necvičíte, zkuste začít s jógou. Je pravděpodobné, že tím nakazíte i dalšího člena své rodiny. A ve dvou se to lépe táhne.

Pokud se již delší dobu potýkáte s finančními problémy, přestaňte se tím trápit. Zkuste najít nové příležitosti, jak příznivě ovlivnit svůj rozpočet. Můžete něco prodat nebo si najít práci navíc.

Na pracovišti hrozí konflikty s kolegy, což může snížit váš respekt. I tak se vám může podařit docílit určitých výhod v zaměstnání, jako jsou peníze navíc nebo dokonce povýšení.

Rak

Pokud vás v minulém týdnu trápily potíže se zažíváním, bolestmi kloubů či hlavy, můžete si od nich tento týden ulevit. Najednou totiž přesně víte, co je potřeba udělat.

Na začátku tohoto týdne můžete vydělat peníze navíc z nečekaných zdrojů. Můžete si dovolit půjčit peníze blízkým osobám. Neposkytujte je ale lidem, kterým příliš nevěříte. Intuice vám dobře napoví.

Pokud kolegové uvidí vaše zvýšené úsilí, budou vám povzbuzovat. Je možné, že je dokonce také inspirujete k něčemu nad rámec pracovních povinností. Ocení to i vaši nadřízení. Dostanete příležitost zapojit se do projektu, který vás bude naplňovat.

Lev

Tento týden vás nečekají zdravotní potíže. I tak je ale dobré zaměřit se na větší konzumaci ovoce a zeleniny, které skrývají potřebné vitamíny. Ze stresu vám může pomoci procházka v přírodě.

Na začátku týdne můžete dostat zajímavou zakázku, která by měla přinést peníze navíc. Nakonec ale zjistíte, že nabídka nebyla tak lukrativní, jak se prve tvářila. Zisk bude nižší, než jste očekávali. I tak to ale znamená určité finance navíc.

Nebojte se pomáhat kolegům, u kterých vidíte, že tápou. Nezískáte si tím nic víc, než jejich důvěru a přátelství. Později si uvědomíte, že to není málo. Koneckonců, ne všechno, co děláte, je motivováno vaší touhou po finanční odměně.

Panna

Jste náchylní k bolestem hlavy. To způsobí vaši zvýšenou podrážděnost. Snažte se proto myslet co nejvíce pozitivně. Hledejte ve všem to dobré.

Nenuťte ostatním lidem své názory. To ale neznamená, že si je musíte nechávat pro sebe. Řekněte je jen jednou, a to věcným tónem. Bude to mít mnohem větší dopad, než když je budete neustále předhazovat.

Během tohoto týdne se vyskytnou možnosti, jak získat příznivé výsledky ve vaší kariéře. Budete schopní postavit se jakýmkoli překážkám a soustředit se na své cíle. Je možné, že na svou stranu získáte i ty, kteří se tvářili být vašimi nepřáteli.

Váhy

Máte sklony k přehánění. Týká se to i množství jídla, které sníte. Tím si můžete zadělat na zdravotní potíže. Doporučujeme pravidelně cvičit, což posílí vaši mysl. Navíc vás to odradí od přejídání.

Ve druhé polovině týdne vás čeká velký finanční zisk. To vás motivuje ke koupi něčeho většího, jako je drahý kuchyňský spotřebič nebo třeba automobil.

Nemusíte se nutně dělit o své nápady s každým. Řekněte jen tolik, kolik je v danou situaci nutné.

Na pracovišti se mohou změnit některé věci, a to podle toho, jak jste si přáli. Díky vašim plánům a strategiím můžete získat uznání a obdiv ostatních kolegů.

Štír

I když se cítíte zdravě, nepolevujte ve své snaze o lepší zdraví. Tento týden umíte najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem, což je důležité i pro vaše duševní zdraví.

Pokud se potýkáte s finančními problémy, můžete tento týden najít způsob, jak zvýšit své výdělky. Inspiraci vám mohou poskytnout vaši přátelé.

V zaměstnání bude důležité naučit se předvídat. A to jak dopady jednotlivých opatření, tak také chování kolegů. Nepřemýšlejte ale jen nad tím špatným, co se může stát. Zamyslete se i nad pozitivními dopady svých rozhodnutí.

Střelec

Existuje pravděpodobnost, že budete čelit zdravotním potížím. V případě, že se vám stane úraz, nespoléhejte se na domácí léčbu. Zejména byste neměli užívat žádné léky bez lékařského předpisu.

Ve financích nemáte příliš štěstí. Zisk z investicí sice bude, ale rozhodně ne v takové výši, jak byste si představovali. Největší šanci na úspěch mají hlavně krátkodobé investice.

V rodině se mohou vyskytnout určité konflikty ohledně kontroverzních situací. Říci, co je správné, a co ne, je těžké. Buďte opatrní s vynášením jakýchkoli soudů. Raději počkejte, jak se situace vyvine. To vám může napovědět, jak zakročit.

V zaměstnání se vám podaří dokončit všechny rozpracované úkoly. Díky tomu si budete moci užít klidný víkend přesně podle svého gusta.

Kozoroh

Cítíte, že nemáte dostatek energie. Proto bude prospěšné, když se pustíte pouze do toho, co je zapotřebí udělat. Součástí vašeho programu by měl být i odpočinek.

Neutrácejte peníze, které ještě nemáte v rukou. Je pravděpodobné, že čekáte příjem určité finanční částky. Do jejich utrácení se pusťte až v okamžiku, kdy budete mít své peníze skutečně u sebe. Jedině tak se můžete ochránit před finančními problémy.

Abyste se uchránili před stresem, vyrazte někam se svými přáteli. Právě oni vám mohou zvednout náladu.

Na pracovišti odvedete průměrnou práci. Máte ale schopnost vyřešit problémy ve vztazích, proto můžete působit jako prostředník mezi znesvářenými stranami.

Vodnář

Pečujte o své zdraví více, než kdy předtím. Právě tento týden totiž bude velmi důležitý. Snažte se jíst zdravě a na každý den si naplánujte procházku v minimální délce 30 minut. vyhýbejte se prašnému prostředí co nejvíce.

Dostanete příležitost povýšit v zaměstnání, bude to ale vyžadovat určité výdaje z vaší strany. Může jít o školení nebo další vzdělávání. Vzhledem k tomu, že vaše úspory jsou dobré, nebudete čelit finančním potížím.

Snažte se strávit co nejvíce času se svou rodinou. Pokud strávíte co nejvíce času venku, prospěje to i jejich zdraví.

Ryby

Už delší dobu zažíváte psychický stres, protože se bojíte o zdraví některého ze členů rodiny. Naštěstí se jeho situace zlepšuje, a tak i vy získáváte duševní úlevu. Abyste jim pomohli k lepšímu zdraví, snažte se je co nejvíce motivovat k pohybu.

Po finanční stránce je tento týden velmi příznivý. Dostanete skvělou příležitost, jak zvýšit své příjmy.

Máte tendence kontrolovat každý krok svých blízkých, což je pro ně nepříjemné. V důsledku toho může vzniknout hádka. Projevte jim o něco více projevů důvěry.

Pokud dlouhodobě uvažujete o změně zaměstnání, právě nyní je k tomu vhodný čas. Každé velké rozhodnutí si nechte důkladně projít hlavou.