KrásaMóda

Sledujeme celebrity: 7 nejnovějších trendů na červeném koberci

Sledujeme celebrity: 7 nejnovějších trendů na červeném koberci

Letošní rok 2023 přinesl již několik mimořádných akcí ze světa celebrit. Mezi ně patří i předávání cen Grammy nebo The Golden Globes, tedy Zlatých Glóbů. Fotografie z červeného koberce už obletěly celý svět, ale jak se celebritami můžeme inspirovat my? Pohodlně se usaďte a podívejte se na 7 nejnovějších trendů, kterými nás celebrity stihly inspirovat pro letošní rok – a najděte si ten svůj top trend.

CROP TOP

Trika ve stylu crop topu jsou už nějaký ten pátek v módě. A stále frčí. Na červeném koberci rovnou několik slavných krásek předvedlo modely ve stylu crop top od známých návrhářů.

Rok 2023 bude patřit crop bundičkám a sáčkům – nezapomeňte na to při vaší příští návštěvě obchodů.

ASYMETRIE

Osobně můj nejoblíbenější trend. Už celá léta ujíždím na asymetrických tričkách, tílkách a sukních. Celebrity letos předvedly rovnou několik asymetrických modelů a všechny mají vždy jeden cíl – a tím je lichotivě zvýraznit křivky své majitelky.

Náš tip!

Při nákupu nového outfitu se zaměřte na své tělo – jste pyšná na svůj zadek? Zkuste si koupit obepínající tričko, které bude vzadu delší a vepředu kratší – ještě více tím zvýrazníte vaši přednost a navíc ne tak okatě jako v upnutých kalhotách.

PRŮSTŘIHY

Tento trend dokáže zvýraznit vaši postavu a zároveň neodkrýt problematické partie. Průstřih může být vepředu i vzadu.

Náš tip!

Pokud vás trápí větší bříško, zkuste si koupit šaty s průstřihem těsně pod prsy. Toto místo většinou máme bez špíčků. Pokud si vybereme dobře, může takový průstřih na našem oblečení vypadat dost přitažlivě a sexy. 

OVERSIZED

Milujeme oversized oblečení. Když zrovna potřebujeme, schováme se do něj. A žhavý trend z červených koberců? Oversized rukávy!

Náš tip!

Co takhle na jaře zakrýt silnější ruce právě oversized rukávy?

FLITRY

Opět letí lesk a třpyt. Možná jste si toho všimli už při letošní plesové sezóně – já osobně si v obchodě vyzkoušela hned několik flitrovaných šatů. Pokud toužíte zazářit, flitry budou tou správnou volbou pro vás. 

ČERNÁ A ČERVENÁ BARVA

Pokud se přátelíte s klasikou black and red, budete potěšeni. Spousty celebrit letos vsadily na červené a černé šaty, což znamená, že se tyto dvě barvy opět vrací do módy. Hurá!

UDRŽITELNÁ MÓDA

A v neposlední řadě to nejdůležitější – mezi žhavé trendy na červeném koberci se opět dostává matka příroda. Celebrity totiž stále častěji provětrávají modely z předchozích sezón.

Dalo by se říct, že s tímto trendem začala už v roce 2006 Jennifer Lopez, která tehdy oblékla šaty z roku 1959. Naposledy si letos oblékla starší kousek Cate Blanchett, jenž vytáhla na červený koberec model, který na sobě měla už v roce 2020.

Vynesením starších kousků je známá například Kate Middleton.

Náš tip!

Pohrabejte se ve skříni – protřiďte si oblečení a zkuste vytáhnout nějaký opravdu starý kousek oblečení, který vytáhnete ven (bez děr nebo fleků).