KrásaKrása a módaMódaNehtyVlasy

Trendy krásy a módy pro únor 2024: Poradíme co na sebe

Trendy krásy a módy pro únor 2024: Poradíme co na sebe

První měsíc roku 2024 máme za sebou a pokud jste se ještě nestihly zorientovat v letošních módních trendech, určitě si přečtěte následující článek. Poradíme vám, co si obléknout, jak se nalíčit i jaký zvolit sestřih vlasů. A nakonec se zmíníme i o manikúře.

Módní fashion trendy

V roce 2024 se neobejdete bez červené barvy. V únoru si tedy můžete pořídit červený kabát, v létě pak červené šaty, a to třeba i krajkované. Krajka se totiž vrací do módy.

Nosit se kupodivu budou i kulaté výstřihy (hlavně u šatů) nebo kalhoty, sukně a šaty s nízkým pasem. Kdo touží po kapce extravagance, může vyzkoušet svislé prostřihy na šatech (třeba těch společenských a plesových) nebo trochu metalického lesku.

Trendy make-up

Barvou roku je Peach Fuzz a toho je třeba využít. Nebojte se tedy použít broskvové odstíny tvářenek. Peachy coquette tváře se budou nosit po celý rok.

Speciální tip pro vás: Tvářenku můžete lehce nanést i na nos, bradu a oční víčka.

Šik účes

Letos se budou nosit krátké (a ještě kratší) střihy. Pokud chcete jít s dobou, vyzkoušejte například střih bixie. Jedn se o kombinaci oblíbeného pixie a bobu. Vlasy vpředu na hlavě jsou krátké, vzadu pak delší.

Pořád nevíte, jak tento střih vypadá? Vzpomeňte si na princeznu Dianu. Bixie však nosila i Meg Ryan, Cameron Diaz nebo Victoria Beckham.

Manikúra

V roce 2024 budete in s tzv. grafickými nehty. Jak na to? Nalakujte si nehty průhledným lakem a poté na nehtech vytvořte čárky a tečky. Minimalistické a krásné. Na nehtech však můžete zkusit vytvořit i nejrůznější vlnky nebo jiné abstraktní vzory. Fantazii se meze nekladou. Moderní budou i zvířecí vzory. Vyzkoušet můžete například levhartí flíčky, hadí kůži nebo zebří pruhy.