Krása

Tyhle barvy vlasů jsou trendem letošního roku 2024: 4 tipy jak je nosit!

Tyhle barvy vlasů jsou trendem letošního roku 2024: 4 tipy jak je nosit!

I účesy podléhají módním trendům. Hledáte inspiraci pro změnu image? Které barvy jsou aktuálně trendy v roce 2024?

Nejlepší barvy pro rok 2024

Začátek roku nás přirozeně pudí k tomu stát se pomyslnou lepší verzí sebe sama. K lepšímu má mnohá z nás potřebu změnit i svůj účes. Které barvy budeme v roce 2024 s největší pravděpodobností vídat v ulicích?

  • blended bronde
  • karamelová balayage
  • strawberry brown balayage
  • přirozeně černá

Blended bronde

Fenomén bronde nejspíš znáte. Pokud nikoli, jedná se vlastně o barvu, která je vyváženým spojeným blond a tmavších odstínů. Blended bronde je tak namíchaná, že vytváří přirozený efekt a současně nevyžaduje náročnou údržbu. Vydrží krásná dokonce řádově měsíce. Jde tak o ideální volbu pro brunetky, které se nechtějí po zesvětlení svých kadeří trápit s odrosty.

Karamelová balayage

Dobám, kdy brunetky i blondýnky sahaly houfně po studených odstínech a žluté či měděné odlesky ve vlasech se stávaly pomyslným strašákem svých nositelek, definitivně odzvonilo. Aktuálním trendem je přirozeně vyhlížející balayage v jemném karamelovém odstínu. Sluší v první řadě teplým barevným typům.

Strawberry brown balayage

Pokud si troufáte být vidět, ozvláštnit svou hnědou hřívu můžete i touto formou. K základní tmavě hnědé perfektně ladí sytý jahodově červený odstín. Díky balayage dostává tento účes přirozenou podobu a ani zdaleka už nepřipomíná neumělé „oživování“ červeným melírem, které praktikovala řada kadeřnic před několika lety ve snaze vytvořit skutečně zajímavý účes.

Přirozená černá

Bojíte se černého odstínu, protože v něm nechcete působit jako Morticia Addams? Stačí si vybrat jemnější verzi. V zásadě se v tomto případě o černou nejedná, jde o velmi tmavě hnědý odstín, který jako by byl jen pomyslný krok od černé. Působí velmi přirozeně a hodí se hlavně pro teplé podtóny pleti. Do chladnějšího odstínu jej nicméně lze dotónovat.