Krása

Trendy barvy na vlasy roku 2024! Nosíte a znáte je?

Trendy barvy na vlasy roku 2024! Nosíte a znáte je?

Přemýšlíte, jaké trendy barvy na vlasy budou v kurzu během letošního roku? Stejně jako třeba v módě se i v barvení vlasů trendy mění. Letos pofrčí nejen dívčí hnědá, ale také odvážná měděná barva. Jaké další trendy barvy na vlasy budou dominovat roku 2024?

Trendy barvy na vlasy pro rok 2024

Máte rádi nové výzvy? Nebaví vás pořád jeden a ten samý odstín vašich vlasů? Chcete mít přehled, jaké trendy barvy na vlasy budou letošní rok nejvíce cool? Pokud se nebojíte s vlasy experimentovat a chcete jít s dobou, jako první barvu letošního roku můžeme směle odhalit tzv. dívčí hnědou. Jde o jemný a měkce působící odstín, který dokonce může ubrat pár let. V kombinaci s lehce vlnitými vlasy dokonce dokáže zeštíhlit obličej.

Luxusní blond i svůdná měděná barva

Mezi trendy barvy na vlasy letošního roku zaručeně zapadne také luxusní blond. Pro představu jde o krémový blonďatý odstín – základní barvou je blond, vlásky jsou oživené melírem ve stejné barvě. Na první pohled možná působí obyčejně, ale jakmile vám do vlasů zasvítí sluníčko, okamžitě všechny ohromíte.

Opomenout nesmíme ani odvážnou měděnou barvu. O zrzkách se říká, že jsou živelné, vášnivé a dravé. Pokud se tohoto výjimečného odstínu nebojíte, směle do toho. Chcete-li letos opravdu zaujmout, pak jdete do trendu známého jako vrstvená měď. Krásný měděný odstín se světlejšími konečky vlasů zaručí, že budete nepřehlédnutelné. Skvělé na tom je, že se hodí ke každému typu pleti a dokáže tak zalichotit každé ženě.

Vesele barevné pramínky

Jedním z trendů tohoto roku budou tzv. živé překryvy. Přirozená barva vlasů bude doplněna o veselé barevné pramínky. Tento styl uvítají zejména mladší ženy, které se nebojí výzev. Živé překryvy se velmi blízce podobají oblíbenému ombré. Nebojte se proto svůj přírodní odstín vlasů zkombinovat s nějakou živou, odvážnou barvou. Nebojte se těchto odstínů:

  • Růžová
  • Fialová
  • Černá
  • Šedá