Vlasy

Tipy na účesy pro jaro 2023

Tipy na účesy pro jaro 2023

Už vás nebaví váš stávající účes a toužíte na jaře 2023 po změně? Nebojte se a vyzkoušejte některý z účesů, které budou na jaře trendy!

Nový rok, nové vlasy? Pokud toto platí na vás, zpozorněte. Dnes pro vás totiž máme tipy na účesy, které vám budou slušet, budete se cítit jedinečná a jiná a zároveň budete trendy. Neváhejte a dopřejte si změnu co nejdříve!

Hranatý bob

Tento účes se řadí mezi ty kratší a budete na něj tak potřebovat více odvahy. Pokud se však k této veliké změně odhodláte, odměnou vám bude změna stylu, kterou jen tak někdo nepřehlédne. Tento účes navíc sluší velké většině žen, a tak pokud o něm uvažujete, určitě neváhejte.

Ofina

Když vidíte toto slovo, jistě si hned představíte nevkusnou ofinu, kterou jste nosily jako malé. Tentokrát jde však o úplně jinou ofinu. Jedná se o tzv. „motýlí ofinu“, která vám bude rámovat obličej a bude tak o něco delší a splývat po hranách vašich tváří. Tento střih si oblíbily nejenom ženy v České republice, ale především i americké hvězdy, kterým to s ní náramně sluší. Tento účes je poměrně nenáročný, a tak si na něj mohou troufnout i ženy, které se bojí větších změn.

Přirozené vlny

Tento rok, stejně jako roky předchozí, se bude nosit přirozenost. A když se řekne přirozenost, jsou tím myšleny jak přirozené barvy a pouze jemné melíry, tak hlavně přirozeně vlnité vlasy. Pro ty šťastné, které je mají vlnité přirozeně, se vlastně nic nemění. Pro ty, kterým však příroda nenadělila to znamená jemné sestříhání a navlnění.

„Bixie“

Tento střih bude opět patřit mezi ty odvážnější. Jedná se opět o kratší účes a jeho pointa spočívá ve smíchání dvou stylů: pixie a mikádo. Účes pixie je velmi uhlazený a upravený střih, který má danou strukturu. Mikádo je pravý opak. A tak když tyto dva střihy smícháte dohromady, vznikne krátký stylový účes, který nemá tolik pravidel a můžete si s jeho vzhledem více pohrát.

Dlouhé uhlazené culíky/drdoly

Mezi trendy jara 2023 patří opět trend, který se týká přirozenosti. Tento trendy účes totiž pojí svázání vlasů, které se navíc ještě uhladí a působí, jako by byly neumyté a mastné. Tyto účesy však působí na druhou stranu velmi elegantně, a tak se nemusíte bát, že byste působily nevkusně. Dejte jim šanci a uvidíte, že se brzy stanou vašimi oblíbenci.