Horoskopy

Tato 3 znamení nejvíce žárlí: není mezi nimi i vaše drahá polovička?

Tato 3 znamení nejvíce žárlí: není mezi nimi i vaše drahá polovička?

Žárlivost není příliš dobrá vlastnost. Čas od času se od ní neubrání ani ti nejlepší z nás. obzvláště tato 3 znamení nejvíce žárlí a často způsobí veřejnou scénu. Osoby, které se v nich narodí, by se měli začít naučit pracovat s tímto pocitem co nejdříve, než je zcela pohltí.

Štír

Pokud chcete vědět, jaká tato 3 znamení nejvíce žárlí, pak je první místo jasné. Štír je nejžárlivější ze všech. Může jít o žárlivost:

  • na svého partnera,
  • ale také na úspěchy ostatních.

Tento pocit je u nich velmi silný, takže často přechází v činy. Štír potřebuje kontrolovat situaci za každou cenu, a když se nedokáže ovládnout, ještě více ho to vytočí.

Rak

Druhé místo našeho žebříčku patří Rakům. Důvodem je to, že jsou příliš citliví a často se cítí nejistí. Žárliví jsou zejména na své přátele a partnery. Dokážou zachytit jakýkoli způsob spojení, kteří mají jeho milovaní lidé k ostatním. Sami jsou svému partnerovi naprosto oddaní, takže od nich chtějí to samé. Žít s Rakem neumí každý. Pokud mu prominete žárlení, zjistíte, že jde o dokonalého partnera.

Lev

Na první pohled sebevědomí Lev trpí strachem z toho, že jej opustí osoby, které miluje. Z tohoto důvodu se snaží chránit před jejich zradou. Vzhledem k jejich vášnivé povaze se často může stát, že vyvolají scénu. A to i v případě, že o nic nejde a nemají podložené, že je partner skutečně podvádí nebo chce podvést. Kromě toho potřebuje být centrem pozornosti. Pokud místo něj „září“ někdo jiný, tak na něj žárlí. Sám sebe považuje za krále či královnu a chce, aby je tak brali i ostatní.

Umístění znamení podle žárlivosti

První tři místa už známe. Jaké je další pořadí? Která znamení nejsou téměř vůbec žárlivá?

UmístěníZnamení zvěrokruhu
1. místoŠtír
2. místoRak
3. místoLev
4. místoBýk
5. místoBeran
6. místoVáhy
7. místoPanna
8. místoKozoroh
9. místoStřelec
10. místoRyby
11. místoVodnář
12. místoBlíženci