DalšíKrása

Sváteční oblečení s nádechem čarodějnické magie: Inspirace pro moderní ženu

Sváteční oblečení s nádechem čarodějnické magie: Inspirace pro moderní ženu

Blíží se období plné různých svátků a s ním i nutnost vybrat si vhodné oblečení pro různé příležitosti jako jsou plesy, večeře nebo rodinné oslavy – třeba k příležitosti pálení čarodějnic. Pokud jste milovnicí magie a mystiky, můžete se nechat inspirovat čarodějnickými prvky při tvorbě svého svátečního outfitu. V tomto článku pak najdete hned několik tipů a nápadů, jak do svého oblečení zapojit prvky z okultismu a přidat mu tak originální a tajemný nádech.

Černý klobouk s širokým okrajem

Klobouk je ikonickým kouskem čarodějnického stylu a může být skvělým doplňkem pro váš sváteční outfit. Na příští sváteční akci si tedy oblečte kvalitní klobouk s dostatečně širokým okrajem, který vám dodá záhadnou a tajemnou atmosféru. Černý klobouk je navíc opravdovou klasikou, která se hodí ke všem barevným kombinacím a zároveň působí elegantně a stylově.

Černé šaty s krajkou

Černé šaty jsou vždy elegantní a sofistikované. A pokud se rozhodnete pro variantu s krajkou, tak dodáte celému outfitu ještě více magického nádechu. Můžete si vybírat z několika střihů a typů, jako jsou kupříkladu černé krajkové šaty s průhlednými rukávy, maxi šaty nebo šaty s výstřihem.

Plášť s kapucí

Plášť s kapucí bude ve vašem outfitu sloužit jakožto tajemný a dramatický prvek – stejně jako jsou čarodějnice samotné. Zvolte si plášť s delšími rukávy, který bude sahat minimálně k vašim kolenům. Můžete si vybrat variantu i s kožešinovými detaily nebo s výrazným potiskem.

Korzet 

Korzet je elegantní a sexy kousek, který je zároveň spojen s čarodějnicemi a jejich magií. Vyzkoušejte korzet s vysokým límcem pro ještě výraznější mystický vzhled. Výhodou korzetu je, že dokáže zdůraznit vaši postavu a vytvořit dokonalé křivky. Korzet můžete skvěle zkombinovat s dlouhými sukněmi nebo koženými legínami a dokončit tak svůj čarodějnický look. 

Přírodní šperky

Přírodní šperky jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu outfitu nějaký ten přírodní prvek, který je typický i pro čarodějnice. Zkuste tedy jakožto doplněk outfitu zvolit šperky s přírodními kameny nebo dřevěné náhrdelníky, které dodají vašemu outfitu originální nádech.