Krása a módaVlasy

Svatební účesy s živou květinou: trend pro sezónu 2024

Svatební účesy s živou květinou: trend pro sezónu 2024

Inspirace na svatební účesy je v době internetu naštěstí dost. Možná až příliš. Jak se zorientovat v tom, co vlastně chcete a co naopak ne? Rozhodování kolem svatby je spousta a každé stojí mnoho sil. Přestože se jedná o jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, ty měsíce příprav mohou být velmi náročné. A proto pokud jste rozhodnutá pro živou květinu ve vlasech, zde je pro vás několik typů na svatební účesy s živou květinou.

Svatební účesy s živou květinou

Jako vůbec první se nabízí použití živých květin do věnečku, který použijete v kombinaci s rozpuštěnými nebo polorozpuštěnými vlasy. Lépe a slavnostněji působí, pokud jsou vlasy navlněné. S výsledným účesem si budete připadat jako víla.

Je možné použít i neúplný věneček, který má květiny jen na jedné polovině, jelikož jeho druhá polovina je skryta pod vlasy. Pokud se rozhodnete pro poloviční drdol, pak můžete vsadit poloviční věneček také pouze do zadní části vlasů (do tvaru písmene U).

Již tradičně se z živých květin vyrábějí všemožné ozdoby a aplikace, které jsou určené na dozdobení drdolů. Je v podstatě jen na vás, jaký drdol si vyberete, jelikož živé květiny je možné vsadit prakticky do každého z nich. Všechny účesy s živými květinami jsou krásné a svěží. Tak je do toho!

Shrnutí

Při rozhodování, zda upřednostnil živou květinu namísto umělých vlasových doplňků vycházejte především z vašich osobních preferencí a celkového charakteru svatby. Pokud živou květinu mít nechcete, nevadí. Je to vaše svatba a vaše rozhodnutí. Nezáleží na tom, co si myslí ostatní. Nemusíte se řídit jejich radami. Jediné, v čem si poradit nechte, je výběr vhodných druhů květin. Některé totiž nemají potřebnou výdrž a je nutné proto vybrat takové, které nebudou na konci vašeho velkého dne působit jako seno.