Krása a módaVlasy

Svatební účes se závojem: 4 krásné nápady, jak se ve svůj svatební den učesat

Svatební účes se závojem: 4 krásné nápady, jak se ve svůj svatební den učesat

Na ruce se vám třpytí zásnubní prsten a vám už se v hlavě rojí nápady, jak bude váš svatební den vypadat. Vybíráte svatební šaty, řešíte make-up a ladíte všechny detaily. Jednou z věcí, které možná řešíte, je svatební účes se závojem. Jaký účes je vhodný? Co se hodí k závoji? Pokud vám chybí inspirace, pak vám v následujících řádcích poradíme.

Vybíráte svatební účes se závojem?

Svatební účes se závojem si mohou dovolit majitelky krátkých, tak i dlouhých vlasů. Pokud chcete být ve svůj výjimečný den za princeznu a toužíte po závoji, nemusíte se svých představ vzdávat jen proto, že máte zrovna krátce střižené vlasy.

Vyčešte si vlasy nahoru

Mnoho nevěst za svůj svatební účes volí vlasy elegantně vyčesané nahoru. Často si také nechávají pár pramenů splývat okolo tváře. Velmi pěkně vypadá, když účes oživíte dvěma spletenými copánky, které povedou po straně hlavy.

Vsaďte na elegantní drdol

Mezi oblíbené svatební účesy se závojem (nebo samozřejmě bez závoje) patří drdol. Týká se žen s polodlouhými a dlouhými vlasy. Na první pohled obyčejný drdol je možné oživit různými doplňky – perličky, kytičky a podobně.

Nechte vlasy rozpuštěné

Vlasy si ve svůj svatební den můžete nechat i rozpuštěné. Ať už máte vlasy až po zadek, nebo vám končí u brady, nebojte se nechat je volně splývat okolo tváře. Majitelky delších vlasů si mohou hřívu lehce navlnit, zaplést do vlasů různé dekorace – například umělé květiny a perličky.

Zapleťte si cop na stranu

I na první pohled obyčejný cop může vypadat elegantně, ba dokonce luxusně, když se jeho tvorba správně uchopí. Spleťte si cop na stranu, jednotlivé prameny lehce povytáhněte, aby cop získal na objemu. I zde se hodí různé doplňky, které cop oživí.

Čím oživit svatební účes se závojem?

Na účesu u nevěsty samozřejmě hodně záleží. A každá nevěsta chce být v tento den perfektní, proto myslí i na sebemenší detaily. Čím lze oživit svatební účes se závojem? Těch možností je spousta, stačí si jen vybrat.

  • perličky
  • umělé / živé květiny
  • ozdobné sponky
  • elegantní čelenky