KrásaKrása a móda

Růžové nehty se třpytkami: 6 variant k inspiraci pro rok 2024

Růžové nehty se třpytkami: 6 variant k inspiraci pro rok 2024

Paleta růžové obsahuje jak jemné varianty, tak velmi tmavé odstíny fuchsiové. Romantické duše obvykle preferují jemné tóny v odstínech pastelově růžové, zatímco divošky a vášnivé ženy pravděpodobně sáhnou po sytějších barvách. Pokud k růžové přidáte třpytky, budete nepřehlédnutelná.

  • světle růžové nehty se třpytkami
  • tmavě růžové nehty se třpytkami
  • růžové nehty se třpytkami a kamínky
  • růžové mramorové nehty se třpytkami
  • růžové nehty s třpytivými konečky
  • třpytivé růžové ombré nehty

Světle růžové nehty se třpytkami

Tento jednoduchý design podtrhne vaši ženskost a váš elegantní styl. Světle růžové nehty se třpytkami na prsteníčku vytvoří neobvyklou a atraktivní kombinaci barev. Tato manikúra je zvláště oblíbená v na jaře a v létě.

Tmavě růžové se třpytkami

Hranatý tvar růžových nehtů zdůrazní podlouhlý tvar vašeho nehtového lůžka. Ty ženy, které chtějí vypadat ještě výrazněji, mohou použít luxusní třpytky na jeden z nehtů.

Růžové nehty se třpytkami a kamínky

Jemný design se třpytivými kamínky dokáže proměnit jednoduchou manikúru ve skutečné umělecké dílo, kde si každý prvek zaslouží zvláštní pozornost.

Růžové mramorové nehty se třpytkami

Mramorová manikúra je trendy a se hodí ke každému vzhledu. Růžové mramorové nehty doplněné o barevné proužky a třpytky budou vypadat romanticky a elegantně.

Růžové nehty s třpytivými konečky

Krátké nehty vám umožní vytvořit roztomilou a jemnou manikúru. Růžový lak bude vypadat elegantně a žensky, zatímco třpytivé špičky nehtů budou připomínat starou dobrou manikúru ve francouzském stylu.

Třpytivé růžové ombré nehty

Růžové ombré nehty jsou vhodné pro ženy se smyslem pro detail. Nanesením velkých třpytek na spodní část nehtu budou vaše nehty vypadat originálně a zdůrazníte tím svou individualitu.