Výživa a doplňky

Proteinové výrobky z lidlu: Tipy na 4 nejlepší bílkovinové produkty

Proteinové výrobky z lidlu: Tipy na 4 nejlepší bílkovinové produkty

Máte občas chuť si zpříjemnit stravu o proteiny? Vypsali jsme pro vás čtyři produkty, které jsou velkým zdrojem bílkovin.

Pudding High protein

Jedná se krémový proteinový pudink s různými chutěmi. Má minimum kalorií a nízký obsah cukru. Pokud hledáte proteinovou bombu, tak pudink High protein je plný bílkovin, které ti dodají ztracenou energii. Jako velké plus je to, že neobsahuje laktózu, lepek, ani přidané cukry. Pojď si sbalit tento chutný pudink, který najdeš v těchto variacích:

  • Karamel
  • Čokoláda
  • Banán
  • Vanilka

Proteinový chléb Tastino

Hlavním benefitem tohoto chleba je zastoupení makroživin. Oproti pšeničnému chlebu má o mnoho více bílkovin a nižší obsah sacharidů. Taky se zde nezapomnělo na vlákninu, která je prospěšná pro trávicí soustavu, tuky a sůl. Ovšem i zde najdeme drobné mínus, a to v podobě pšeničného lepku, sezamu, vlčího bobu nebo stop mléka, vajec, arašídů a ořechů. Proto se ho nedoporučuje konzumovat jedincům s intolerancí na laktózu nebo celiakům.

Pilos Cottage Cheese

Zde je výrobek s vyšší energetickou hodnotou a množstvím tuků. Preferujete řidší konzistenci, kde kousky sýru plavou ve smetaně? V tomto případě je Pilos Cottage Cheese přímo pro vás. Jeho chuť oproti ostatním je mírně sladší a jemnější. Nevýhodou je nanášení sýr na chleba, jelikož se jedná o řídkou konzistenci, tak není možné ho namazat, a tak ho musíte jíst lžičkou.

Tiradell Fusilli – červená čočka

Chcete si zpříjemnit jídlo proteinovou přílohou? Sáhněte po těstovinách Tiradell z červené čočky, které mají vysoký obsah bílkovin a jsou vhodným zdrojem vlákniny. Navíc dostanete do sebe i vitamíny jako je železo, měď nebo minerální látky. Ale pozor, jedná se o těstoviny s obsahem lepku.

Shrnutí

V článku jsme pro vás sepsali čtyři potraviny bohaté na proteiny. Ať už si vyberete lahodný a jemný High protein pudding, řídký Cottage Cheese, vlákninou bohatý proteinový chléb Tastino nebo si zvolíte přílohu těstoviny z červené čočky, tak do těla dostanete mnoho bílkovin, díky kterým nebudete unavení.