Další

Vánoční dárky pro starší dámy: 6 tipů, čím potěšit pod stromečkem

Vánoční dárky pro starší dámy: 6 tipů, čím potěšit pod stromečkem

Vánoce jsou za dveřmi a mnoho z nás již začíná přemýšlet nad dárky pro své blízké. Během nejkrásnějších svátků v roce chceme na tvářích našich milovaných vykouzlit úsměv od ucha k uchu. Dnes vám dáme tipy na vánoční dárky pro starší dámy – ať už jde o tchyni, maminku nebo třeba babičku. Čím jim na Vánoce udělat radost?

Tipy na vánoční dárky pro starší dámy

Lámete si hlavu nad vhodným dárkem pro babičku, nebo tchýni? Pokud jde o dámu v letech, může být těžké najít něco vkusného a odpovídajícího jejímu věku. Máme pro vás pár nápadů na vánoční dárky pro starší dámy. Inspirujte se!

  • Hodinky
  • Šátek
  • Kosmetika
  • Šperk
  • Předplatné časopisu
  • Fotodárek

Hodinky

Postarší dáma určitě ocení elegantní módní doplněk v podobě pěkných hodinek. Vybírejte něco jemného a decentního, co se bude krásně vyjímat na drobném ženském zápěstí. Hodinky jemně zdobené třeba kamínky zaručeně udělají radost.

Šátek

Kvalitní šátek patří mezi vhodné tipy na vánoční dárky pro starší dámy. Třeba takový luxusní kousek s pěkným vzorem zaručeně ocení každá parádnice.

Kosmetika

I kosmetika může být vhodným dárkem pro starší dámu. Samozřejmě je zde třeba vybírat produkty odpovídající jejímu věku, takže například něco na vrásky, omlazující séra a krémy, podporující olejíčky a podobně.

Předplatné časopisu

Pokud víte, že daná žena pravidelně odebírá nebo kupuje nějaký časopis, využijte toho a věnujte jí předplatné. Takový dárek určitě udělá radost a navíc díky němu odpadne nutnost přemýšlet nad tím, kdy musí běžet do trafiky a koupit si nové číslo.

Šperk

Která žena by dokázala odolat šperku? Ten k nim přece neodmyslitelně patří a žádná mu neřekne ne. Ať už půjde o pěkný prstýnek, decentní náramek nebo drobný řetízek, zaručeně tím danou ženu pod třpytem vánočního stromečku překvapíte.

Fotodárek

Mezi vánoční dárky pro starší dámy určitě patří i tolik oblíbené dárky s foto tématikou. Zvláště pokud má už vnoučátka, pak toho využijte a věnujte jí třeba kalendář plný fotek, hrníček s fotkou nebo polštář či puzzle. Vymyslet se toho dá hodně.