Krása a módaVlasy

Tento problém trápí většinu žen s dlouhými vlasy. Zjistěte, jak ho odstranit!

Tento problém trápí většinu žen s dlouhými vlasy. Zjistěte, jak ho odstranit!

Pokud jste majitelkou dlouhých vlasů, jistě jste se setkala s mnoha problémy. Od ucpávání odtoku až po neustálé překážení – všechny tyto vás určitě vedly k myšlenkám na zkrácení vlasů, což by byla jistě škoda. Zažeňte myšlenky na stříhání pomocí následujících tipů v péči o dlouhé vlasy.

  • Neustále zacuchané vlasy
  • Kondicionér spotřebujete rychleji než šampon
  • Vaše vlasy jsou všude
  • Neustálá překážka
  • Vysoušení trvá celou věčnost

Neustále zacuchané vlasy

Bez ohledu na to, jak často vlasy češete jsou neustále zacuchané. Je čas, abyste povlékla svůj polštář do hedvábného povlaku, po kterém budou vlasy pěkně klouzat. Případné uzlíky rozčesávejte velmi opatrně; pokud uslyšíte praskání, znamená to, že se vám lámou vlasy a měli byste vlasy okamžitě přestat česat a uzlíky rozmotat prsty.

Kondicionér vám dojde rychleji než šampon

Nejlepší je použít kondicionér, který je koncentrovanější než váš šampon, takže nebudete potřebovat velké množství produktů.

Vlasy vám padají VŠUDE!

Jak už bylo řečeno výše, vlasy se třou o polštář, což způsobuje jejich poškození a tím snadněji vypadávají. To je další důvod, proč přejít na hedvábné nebo saténové povlečení. Také byste opravdu neměli spát s rozpuštěnými vlasy, protože otáčením v průběhu noci způsobíte ještě větší poškození. Navíc když si na noc vlasy spletete do copu, omezíte také zacuchání.

Neustálá překážka

Jakmile vaše vlasy přeroste určitou délku, neustále si je přichytáváte za oblečení, náhodně vlasy namočíte do jakéhokoli jídla, které jíte a podobně. Vlasy jednoduše sčešte do drdolu nebo spleťte do francouzského copu.

Vysoušení trvá celou věčnost

Pokud uvítáte lehce vlnité vlasy, můžete jít spát s vlhkými vlasy, které umyjete večer před spaním a ráno se probudíte se suchými vlnkami. Pokud ale vlhké vlasy při spaní nesnesete, lehce vyfoukejte vlasy studeným vzduchem. Urychlí to proces schnutí, zanechá vám hladší vlasy a nemusíte se obávat poškození vlasů teplem.